גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 22.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.698 +0.163
אירו 4.2033 -0.109
ליש"ט 4.7628 -0.287
100 יין 3.3726 +0.089
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

המשבר הכלכלי ומחירי הדלק בכנס השנתי של איגוד המשתמשים

דיוני הכנס השנתי של איגוד המשתמשים בהובלה ימית יתמקדו ברפורמות בנמלים ובהשפעת איומים כלכליים וביטחוניים על ההובלה הימית
23.09.08 / 00:00

דיוני הכנס השנתי של איגוד המשתמשים בהובלה ימית יתמקדו ברפורמות בנמלים ובהשפעת איומים כלכליים וביטחוניים על ההובלה הימית
 
מאיגוד המשתמשים בהובלה ימית נמסר כי הכנס השנתי של האיגוד ייערך השנה ב-6 בנובמבר 2006, והדיונים בו יעסקו בנושאים המרכזיים המעסיקים את העוסקים בהובלה הימית.
 
"אנו עדים לשורה של שינויים הן בכלכלת העולם והן בהליכים כלכליים וביטחוניים בישראל, שיש להם השפעה ישירה ומשמעותית על היבואנים, היצואנים, חברות הספנות, הנמלים ועל כל הקשורים בסחר החוץ של ישראל. בכנס השנתי נבהיר את התמונה וניתן את מירב המידע והנתונים שיאפשרו התנהלות מיטבית בתקופה של שינויים ואי ודאות" אומר יו"ר איגוד המשתמשים בהובלה ימית, גד שפר.
 
מושב הפתיחה של הכנס ידון בהשפעות שיש למשבר הכלכלי הפוקד את שווקי העולם, ובצדו השינויים התכופים במחירי הדלק – על ההובלה הימית, היקפיה והתפתחותה בשנים הקרובות.  
 
מהאיגוד נמסר עוד כי מושב מקיף יעסוק ברפורמות בנמלים. מהאיגוד נמסר כי "בימים אלה אנו עדים למשבר נוסף ביחסי העבודה בנמלים, שמקורו בהתנגדות העובדים לניסיון לקדם היבטים ברפורמה בנמלים, שהחלה בפברואר 2005, על ידי הכנסת מפעילים נוספים. בד בבד, מקודמת הרפורמה בתעריפי הנמלים, וכל אלה – על רקע הדרישות החוזרות להקדים את הפרטת נמלי ישראל, כדי לייעל ולהסדיר את העבודה בהם על פי אמות מידה כלכליות".
 
הכנס, אשר ייערך ימים ספורים לאחר ביטול הקונפרנסים ידון בהיערכות המשתמשים בהובלה הימית וחברות הספנות בעידן שלאחר ביטולם של חלק מהקונפרנסים הימיים וראשיתן של התאגדויות אחרות.
 
כמו כן יתקיים במהלך הכנס מושב מיוחד אשר ידון בהיערכות לצורכי ביטוח סיכוני מלחמה. לדברי האיגוד, לאיומים הביטחוניים על ישראל יש השלכה ישירה על ההובלה הימית, הן בהיערכות הנמלים לזמן מלחמה והן בתשלומי העתק הנגבים מחברות הספנות ומבעלי המטענים לצורך ביטוח סיכוני מלחמה.

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 927
פייסבוק

×