חברת "יער" תנהל את הביטוח הפנסיוני פיננסי של עובדי צים ושגריר

מדובר בניהול הסדרי ביטוח פנסיוני-פיננסי של כ-1,300 עובדים בפרמיה שנתית המוערכת בכ-30 מיליון שקל


00:00 ,29.07.2007 מאת: מערכת פורט2פורט

מדובר בניהול הסדרי ביטוח פנסיוני-פיננסי של כ-1,300 עובדים בפרמיה שנתית המוערכת בכ-30 מיליון שקל
 
"יער מקבוצת אגם לידרים" נבחרה לנהל את הסדרי הביטוח הפנסיוני-פיננסי של עובדי חברת צים וחברת "שגריר". מדובר בניהול הסדרי ביטוח פנסיוני פיננסי של כ- 1300 עובדים בפרמיה שנתית המוערכת בכ-30 מיליון ש"ח.
 
אמיר יער מנכ"ל "יער" מציין כי הסכם זה מתווסף להסכמים נוספים וגדולים שנחתמו בשנה האחרונה הכוללים בין השאר את פירמת ראיית החשבון והייעוץ דלויט בריטמן אלמגור, קרן הון סיכון אוורגרין , חב' ההייטק קופרגייט והוטבר, המכללה האקדמית אורט בראודה בכרמיאל וחברות נוספות. כן ציין אמיר יער שהלקוחות מבקשים ורוצים להתקשר עם מנהל  הסדרי ביטוח פנסיוני-פיננסי  מוביל, אשר הנהלתו דינמית ומעורבת אישית בעסק  ויש לו יכולות מתקדמות מוכחות של שירות איכותי, ניהול, תחזוקה ובקרה על כספי המעביד והעובד מול ה"יצרנים" השונים .
 
איציק עוז מנכ"ל ומבעלי אגם לידרים מציין כי "יער" כחלק היותה מקבוצת אגם לידרים, מעמידה ללקוחותיה יכולות טכנולוגיות מתקדמות ובהם היכולת של המעסיק והעובד לקבל מידע שוטף ורחב על תיקי הביטוח הפנסיוני-פיננסי של העובדים ומאפשרת לעובדים ולמעבידים להיות מעורבים באופן ישיר בכל הקשור לסטטוס הביטוחי והפנסיוני- פיננסי שברשותם.

עוד הוסיף איציק עוז שהחיסכון הפנסיוני של העובדים הפך לשקוף וברור יותר הודות לרפורמות בשוק ההון.