חברת נמל אשדוד משיקה אתר אינטרנט חדש

האתר הוקם במטרה לספק מידע לציבור הרחב ולקהילת הים, על מגוון שירותי הנמל ולטובת ביסוס הקשר עם הלקוחות


00:00 ,07.01.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

האתר הוקם במטרה לספק מידע לציבור הרחב ולקהילת הים, על מגוון שירותי הנמל ולטובת ביסוס הקשר עם הלקוחות. אתר אינטרנט מבוסס על טכנולוגיית ה-MOSS של חברת מיקרוסופט
 
חברת נמל אשדוד השיקה אתר אינטרנט חדש לנמל, בכתובת http://www.ashdodport.co.il

האתר הוקם במטרה לספק מידע לציבור הרחב ולקהילת הים, על מגוון שירותי הנמל ולטובת ביסוס הקשר עם הלקוחות. אתר האינטרנט  של נמל אשדוד מציב רף טכנולוגי חדש עבור נמלי ישראל בסטנדרט גבוה.
 
לראשונה, אתר האינטרנט יעניק מידע רחב על פעילות הנמל, תהליכי העבודה, הזדמנויות עסקיות ומכרזים, המבנה הארגוני, בעלי התפקידים ועוד. בנוסף, באתר ניתן לערוך סיור וירטואלי ברציפי הנמל וממבט על. האתר מקושר לבסיס הנתונים התפעולי של החברה ומאפשר ללקוחות הנמל לדעת, בזמן אמת, את תוכנית העבודה של הנמל לפי הרציפים השונים, מהו מועד כניסתה או יציאתה של כל אונייה בנמל ואף לעקוב בעצמם אחר תנועת המטען (סטאטוס מכולה).
 
חברת הנמל פיתחה את האתר על בסיס טכנולוגיית ה- MOSS של חברת Microsoft שהנה החזית הטכנולוגית בתחום כלי הפיתוח ברשת האינטרנט. מדובר באתר האינטרנט הראשון בארץ שעלה לאוויר בטכנולוגיה זו.
 
התוכנה מאפשרת לאנשי הנמל ולמומחי התוכן, להמשיך בעדכון ושיפור האתר ובהתאמתו לדרישות המשתמשים. את מערך בניית האתר הובילה חטיבת המחשוב הנמלית בראשות סמנכ"ל מטה ומחשוב, איציק בלומנטל.
 
לדברי שוקי סגיס, מנכ"ל חברת נמל אשדוד, "ענף הספנות בעולם עובר בשנים האחרונות תהליכים מרחיקי לכת, ביניהם שינויים טכנולוגיים, שבמסגרתם תהליכי העבודה הופכים לממוחשבים. אתר האינטרנט מעניק נוחות למשתמש ושקיפות מלאה לתהליכי העבודה בנמל, זאת במטרה להעמיד את בסיס הידע של חברת נמל אשדוד לטובת לקוחותינו, באופן המתקדם והנוח ביותר".
 
"האתר מכיל מידע רב נוסף, בתחומים כמו איכות הסביבה, הקשר עם הקהילה, סוגי המנופים, הציוד ההנדסי, כלי השייט הפועלים בנמל, הודעות לעיתונות, מכרזים ולוח דרושים. פינה מיוחדת באתר, הוקדשה לזכרם של הנספים בפיגוע התופת לפני כשלוש שנים", הוסיף סגיס.