חברת נמל חיפה: מנגנון חלוקת הבונוסים נבנה בצורה צודקת ושוויונית

חברת נמל חיפה ציינה עוד כי חלוקת הבונוסים נעשתה על פי קריטריונים מקצועיים בלבד. מאיר תורג'מן: לי ולוועדים יש הסתייגות על דרך חלוקת המענקים. אנחנו מתדיינים עם ההנהלה ומנסים למצוא פתרון


00:00 ,14.01.2010 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נמל חיפה ציינה עוד כי חלוקת הבונוסים נעשתה על פי קריטריונים מקצועיים בלבד. מאיר תורג'מן: לי ולוועדים יש הסתייגות על דרך חלוקת המענקים. אנחנו מתדיינים עם ההנהלה ומנסים למצוא פתרון
 
חברת נמל חיפה הגיבה היום לפניית מערכת PORT2PORT בנושא חלוקת הבונוסים לעובדי חברת הנמל וציינה כי "המנגנון וחלוקת הבונוסים נבנה בצורה צודקת ושוויונית".

 

כידוע לכל, בשבוע האחרון החלו שיבושי עבודה ספונטניים בנמל חיפה וזאת עקב התמרמרות של עובדים רבים על חלוקה בלתי שוויונית של הבונוסים הניתנים לעובדי החברה בעבור עבודתם בשנים 2006 ו-2007, תקופה בה התרחשה מלחמת לבנון השנייה וטילים איימו על עבודת הנמל ואף גרמו להשבתתו לפרקים.
 
עוד נודע כי בהתערבותו של אבי אדרי, יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, הופסקו השיבושים והעבודה שבה לסדרה אך תחושות הקיפוח והכעס בקרב העובדים עדיין קיימות.
 
אבי אדרי ציין בשיחה עם מערכת PORT2PORT כי "ייתכן והשיקולים שעמדו לנגד ההנהלה נראו להם נכונים בשעתו, אך אנחנו כאן כדי להאיר את עיניהם. אני יכול להבין עובד שמרגיש מקופח אחרי שעבד שנים ארוכות לשביעת החברה ובגלל שחודש לפני חלוקת הבונוס שרט כלי עבודה כלשהו יקבל אפס בונוס. המוטיבציה של עובד כזה יורדת וזה יכול להעליב כל עובד כי המסר שהוא מקבל זה שהוא לא שווה כלום".
 
אדרי הוסיף כי הוא מקווה שהצדדים יישבו את המחלוקת באמצעות שיחות ומשא ומתן וכי המצב בנמל חיפה לא יסלים.
 
כאמור, מחברת נמל חיפה נמסר הבוקר כי "המנגנון וחלוקת הבונוסים נבנה בצורה צודקת ושוויונית. אמות המידה נקבעו על ידי ההנהלה ואושרו על ידי הדירקטוריון ורשות החברות. חלוקת הבונוסים היא על פי קריטריונים מקצועיים בלבד".
 
מאיר תורג'מן, יו"ר ועד העובדים בנמל חיפה, מסר בשיחה עם מערכת PORT2PORT כי אכן קיימת התמרמרות בקרב העובדים על אופן חלוקת המענקים חיפה וציין כי "לי ולוועדים יש הסתייגות על דרך חלוקת המענקים. אנחנו מתדיינים עם ההנהלה ומנסים למצוא פתרון".