חדש: נתוני הפלגות משודרגים של Maersk מ/אל ישראל

לאחרונה הושלם פרויקט משותף לחברת Maersk ול-PORT2PORT במסגרתו ניתן לקבל מידע עדכני ומקיף של לוח ההפלגות של חברת הספנות. המידע כולל פקידות ישירות, שטעונים והובלות יבשתיות


00:00 ,25.03.2010 מאת: מערכת פורט2פורט

לאחרונה הושלם פרויקט משותף לחברת Maersk ול-PORT2PORT במסגרתו ניתן לקבל מידע עדכני ומקיף של לוח ההפלגות של חברת הספנות. המידע כולל פקידות ישירות, שטעונים והובלות יבשתיות
 
לאחר חודשים רבים של עבודה מאומצת הושלם בימים האחרונים פרוייקט משותף ל-PORT2PORT ולחברת Maersk במסגרתו ניתן לקבל מידע עדכני, משודרג ומקיף של לוח הפלגות החברה מכ-300 יעדים מרכזיים ברחבי העולם אל/מ נמלי חיפה ואשדוד.
 
המידע כולל את הפריסה הרחבה של חברת Maersk למכלול יעדים באמצעות פקידות ישירות, שטעונים והובלות יבשתיות ברכבות ובמשאיות.
 
עוד נמסר כי המידע מוזן ישירות משרתי חברת Maersk, בפורמט EDI ומומר לבסיסי הנתונים של PORT2PORT וכי נתוני ההפלגות המוצגים הינם זהים למידע המוצג באתר העולמי של חברת Maersk. המידע מתעדכן על בסיס שבועי קבוע.
 
מחברת Maersk נמסר עוד כי הנתונים יסייעו ללקוחות להשוות את נתוני הפעילות האטרקטיביים של החברה לספקי השירותים הנוספים הקיימים בשוק. לדברי החברה, Maersk מובילה בדיוק זמני ההגעה כבר שנתיים  ברציפות ונמצאת בשלושת המקומות הראשונים בסקר חיצוני שנעשה בתחום. עוד נמסר מהחברה כי הלוח המפורסם באתר מדויק ביותר והמידע המפורסם בו נמשך ישירות ממערכת המידע התפעולית של החברה, מבלי שיד אדם נגעה בו.
 
לדברי סטיב פלדר, מנכ"ל Maersk ליין בישראל, השלמת הפרוייקט הינה חלק חשוב ומהותי בשיפור בשקיפות ובזמינות המידע ללקוח. זאת, לדבריו, במקביל לשירותים הספנותיים הקיימים והחדשים שהשיקה Maersk בחודשים האחרונים לציבור היבואנים והיצואנים בישראל.
 
"PORT2PORT ראתה חשיבות רבה בהשלמת הפרוייקט, לאור המרכזיות של חברת Maerskבשוק העולמי בכלל ובישראל בפרט", ציין דורון גבע, מנכ"ל PORT2PORT. לדבריו, מגמה זו תימשך ובעתיד תמשיך החברה לפעול לשיפור רמת המידע, העדכניות, הנגישות אליו והזמינות שלו.
 
כאמור, המידע נגיש לקהל הרחב, ללא תשלום, באמצעות מנוע חיפוש ההפלגות הקיים באתר PORT2PORT בכתובת www.port2port.co.il ובאמצעות מנוע החיפוש שבאפליקציית האייפון של PORT2PORT שהושקה לפני כחודש וזמינה להורדה באמצעות חנות האפליקציות של אפל, ללא תשלום.
 
במסגרת זו המשתמש רשאי להגדיר שאילתת חיפוש ביבוא/ביצוא, לבחור נמלי מוצא ויעד, להחליט באם להציג נתונים של כל סוכני האונייה, או לצמצם את החיפוש לחברת ספנות בודדת.