יאנג מינג חוזרת עם פקידה ישירה לישראל

החברה תפעיל בשירות החדש, אשר יפקוד את ישראל מדי שבוע, שבע אוניות בנפח קיבולת ממוצע של 4,900 TEU. השירות מצטיין בזמני הפלגה מהירים במיוחד. סוכנות קונמרט: ההחלטה מחזקת את הדומיננטיות של השוק הישראלי באזור הסחר של הים התיכון ומעידה על הפוטנציאל הטמון בו


00:00 ,07.04.2009 מאת: מערכת פורט2פורט

 לאחר דיונים ממושכים בחברת יאנג מינג הוחלט, לאור ההצלחות הקודמות של החברה עם השוק הישראלי, לשוב ולפקוד את ישראל עם שירות שבועי ישיר.
 
השירות הישיר החדש, AME, אשר משרת את אזור מזרח הים התיכון מהמזרח כבר תקופה ארוכה, יפקוד החל מה-9 במאי 2009 בפקידה ישירה גם את ישראל. האונייה הראשונה המתוכננת לפקוד את ישראל היא YM Orchid הפלגה מספר 64 אשר צפויה לצאת מנמל שנחאי ב-19 באפריל ולפקוד את אשדוד ב-9 במאי.
 
מסוכנות קונמרט, המייצגת בישראל את חברת יאנג מינג, נמסר כי החלטה זו מחזקת את הדומיננטיות של השוק הישראלי באזור הסחר של הים התיכון וכי  ההחלטה מעידה כי קברניטי יאנג מינג מניחים כי בשוק זה טמון פוטנציאל גדול מכפי שניתן לשער.
 
מסוכנות קונמרט נמסר עוד כי מעתה יוכלו לקוחות חברת יאנג מינג להמשיך וליהנות גם משירות ישיר מהמזרח וכן, לראשונה, לייצא באופן ישיר לנמלי מזרח הים התיכון כמו לנמלי גנואה וליבורנו באיטליה ופוס בצרפת, וכמובן לייצא באופן ישיר לנמלי המזרח הרחוק.
 
מסוכנות קונמרט נמסר עוד כי השירות החדש מהמזרח מצטיין בזמני הפלגה מהירים במיוחד בהשוואה לחברות אחרות כמו למשל 20 יום משנחאי, 15 יום מהונג קונג, ו-12 יום מסינגפור.
 
במסגרת השירות תפעלנה שבע אוניות בנפח קיבולת ממוצעת של 4,900 TEU כל אחת, כאשר חמש מהן תופעלנה על ידי חברת יאנג מינג ושתיים נוספות יופעלו על ידי השותפים הקבועים של החברה.
 
סבב הפקידה של שירות AMEהחדש הינו כדלקמן:
 
שנחאי - נינגבו - קסיאמן - קאושונג - הונג קונג - סינגפור - פורט סעיד - אשדוד או חיפה - גנואה - ליבורנו - פוס - פורט סעיד - סינגפור - הונגקונג - שנחאי
 
סוכנות קונמרט ציינה בהודעתה כי היא גאה מאוד בתמיכה שחברת יאנג מינג מעניקה לה, בעיקר בהתחשב בתקופה הקשה מאוד שעוברות חברות הספנות בעת הזו. לדברי ההודעה, ברור לסוכנות כי היא לא הייתה מקבלת תמיכה זו לולא המאמצים ויכולותיה של קונמרט להצדיק פעולה שכזו, וכל זאת הודות לתמיכה הרבה של לקוחות החברה הרבים בארץ ובחו"ל.