ישקונט: רימונה ולנר מונתה למנהלת יבוא צפון מערב אירופה

במסגרת תפקידה תהיה רימונה אחראית על הקשר עם הלקוחות והסוכנים בכל הקשור להובלה ימית ויבשתית של מכולות מלאות ומטענים חלקיים


00:00 ,11.03.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

במסגרת תפקידה תהיה רימונה אחראית על הקשר עם הלקוחות והסוכנים בכל הקשור להובלה ימית ויבשתית של מכולות מלאות ומטענים חלקיים
 
רימונה ולנר מונתה למנהלת ייבוא קו צפון מערב אירופה של חברת ישקונט. במסגרת תפקידה תהיה רימונה אחראית על הקשר עם הלקוחות והסוכנים בכל הקשור להובלה ימית ויבשתית של מכולות מלאות ומטענים חלקיים.
 
רימונה הנה בעלת ניסיון רב בעולם הספנות. את דרכה החלה בחברת דפנה ויסמן את לביא, שם התקדמה במדרג התפקידים ביבוא וביצוא ובתפקידה האחרון בחברה היתה מנהלת מחלקת יצוא ימי. בחברת אלאלוף שימשה כמנהלת יצוא בקווי חברת הספנות גרימלדי בישראל וניהלה את קווי CCLL יבוא ויצוא.
 
טרם כניסתה לתפקיד שימשה רימונה כמנהלת תחום ים בחברת SKF ובמסגרת זו הייתה אחראית על שינוע מוצרי החברה בעולם. רימונה הינה בעלת תואר ראשון במדעי הרוח.
 
חברת ישקונט מפעילה קו מכולות ייעודי בין המבורג (גרמניה) ברמן (גרמניה), רוטרדם (הולנד) פליקסטאו (אנגליה), אנטוורפן (בלגיה), לימסול (קפריסין), אלכסנדריה (מצרים), אשדוד  וחיפה. החברה פוקדת יעדים אלו בתדירות שבועית בפקידה ישירה, ביום קבוע בשבוע עם אפשרות להובלת מטען חלקי. לחברת ישקונט רשת סוכנים באירופה, בריטניה והמזרח הרחוק המספקים בנוסף לשירותי ספנות מגוון רחב של שירותים לוגיסטים.
 
אלאלוף ושות' ספנות  מקבוצת אלאלוף משמשת כסוכנת כללית של ישקונט בישראל.