בכירי נמל חיפה ביקרו במרכז התעשייתי החדש של קבוצת ויסמן אחזקות

המרכז התעשייתי הוקם בהשקעה כוללת של כ-10 מיליון דולר והוא מתפרש על כ-12 דונם, מתוכם 7,700 מטר בנוי ומכיל כ- 250 מכולות של רהיטים המגיעים באופן שוטף מחו"ל דרך נמל חיפה


10:05 ,26.08.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

מנדי זלצמן, מנכ"ל נמל חיפה, יחד עם משלחת של בכירי הנמל, ביקרו במרכז התעשייתי החדש של קבוצת ויסמן אחזקות, המשתרע על פני 7,700 מטר וממוקם בפארק בר-לב שסמוך לכרמיאל

 

האורחים התקבלו על ידי נחום ואריה ויסמן, הבעלים של "ויסמן אחזקות", אשר ערכו למשלחת סיור מודרך במרכז החדש תוך התמקדות בתוכנות הניהול והאוטומציה שהוטמעו במרכז.

 

כאמור, המרכז התעשייתי הוקם בהשקעה כוללת של כ-10 מיליון דולר והוא מתפרש על כ-12 דונם, מתוכם 7,700 מטר בנוי ומכיל כ- 250 מכולות של רהיטים המגיעים באופן שוטף מחו"ל דרך נמל חיפה.

 

בחברת ״ויסמן אחזקות״ ציינו שמדובר במרכז התעשייתי היחידי בארץ שמאגד תחת קורת גג אחת ריהוט לכל חלקי הבית וכן ריהוט משרדי ומוסדי והוא הוקם מתוך הצורך לשרת באופן שוטף את כל חברות הקבוצה ועם השקת אתר הסחר החדש שבו נמכרים רהיטי המותג "נט קולקשן" מבית "שמרת הזורע".

 

המרכז מכיל מתחמי פעילות שונים ובהם אולם הרכבה, אולם רפדות, אולמות אחסון, אולם תצוגה, סטודיו מקצועי לצילום רהיטים להמחשה מיטבית ללקוחות הקבוצה וכן מתחם מיוחד ייעודי לצי המשאיות של הקבוצה המפיצות ריהוט לחנויות ולרשתות הקבוצה ברחבי הארץ.

 

עוד נמסר כי המרכז תומך בכל מותגי הקבוצה ובהם: רשת הרהיטים "שמרת הזורע", רשת רהיטי הילדים "עין חרוד", מותג רהיטי התינוקות "משכל" , חברת הרהיטים "ויסמן ייבוא ושיווק", אתר הסחר האלקטרוני "נט-קולקשן" מבית "שמרת הזורע", שמרת הזורע פרוייקטים.

 

מנדי זלצמן התעניין בהחלטת קבוצת ויסמן אחזקות להעתיק את הפעילות התפעולית שלה מירושלים לצפון, והביע התפעלות רבה מהמרכז החדש. אריה ויסמן: "המרכז החדש, יכול להכיל 250 מכולות במלאי והוא הוקם על  מנת לתת מענה לפעילות כל מותגי הקבוצה הכוללים את רהיטי ויסמן, שמרת הזורע, רהיטי עין חרוד, נטקולקשן – מותג הסחר האינטרנטי של שמרת הזורע ועוד אשר כולם יחד מספקים לקבוצה צמיחה של 30% מידי שנה. אנו שמחים להמשיך בעבודה הפוריה שלנו וארוכת השנים עם נמל חיפה שהפך בשנים האחרונות לאחד הנמלים המתפתחים בעולם".

 

נציין כי בקבוצת "ויסמן אחזקות", מועסקים כיום 160 עובדים ב-8 חברות ומותגי רהיטים אשר משווקים כיום בישראל וב- 14 מדינות נוספות ברחבי העולם. במרכז התעשייתי החדש נקלטו למעלה מ-60 עובדים בתפקידים שונים: נגרות, רפדות, הרכבות,  הובלות ותפקידי מנהלה.