חנ"י: מעתה ניתן להגיש בקשה לאישור כניסה יומי לנמלים אונליין

השירות ניתן ללקוחות המנויים על השירותים המקוונים של תס"ק-ים המוגדרים כמורשי בקשה. בנוסף שודרג שירות מקוון לחידוש רישוי כניסה תקופתי


14:18 ,10.11.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

מחברת נמל ישראל הודיעה לאחרונה כי מנהלת תס"ק-ים, מערכת קהילת הים של ישראל, השיקה שירות חדש המאפשר הגשת בקשה לקבלת אישור כניסה חד יומי לנמלים באמצעות השירותים המקוונים שמציעה המערכת שמנוהלת על ידי אגף מערכות המידע בחברת נמלי ישראל.

 

השירות החדש, פרי שתוף פעולה עם מנהלי הביטחון בחברות הנמל באשדוד, בחיפה ובאילת, מאפשר למורשי בקשה - אותם גורמים המוסמכים על ידי מחלקות הביטחון הנמליות להגיש הבקשה - לפנות למוקד הביטחון של הנמל בהליך מקוון .

 

גדי בן-משה, ראש אגף מערכות מידע בחברת נמלי ישראל, מסר שהמעבר לשירות מקוון מייעל את התהליך ומעניק למגיש הבקשה גם מידע אודות סטטוס הטיפול ובסיומו - קבלת הודעה על אישור/דחיית הבקשה.

 

השירות ניתן ללקוחות המנויים על השירותים המקוונים של תס"ק-ים, המוגדרים ע"י מחלקות הביטחון של חברות הנמל כמורשי בקשה. הגשת הבקשה נעשית בשירותים המקוונים של מערכת תס"ק-ים > מערכת רישוי > כניסה חד יומי.

 

ממנהלת תס"ק-ים נמסר עוד כי בנוסף שודרג שירות מקוון לחידוש רישוי כניסה תקופתי לנמל ונוספו לו אפשרויות חדשות כגון: הוספה/הסרה של מורשה, הוספה/הסרה של רכב. הגישה לשירות הינה בשירותים המקוונים של מערכת תס"ק-ים  > מערכת רישוי > חידוש תקופתי.

 

בחברת נמלי ישראל מציינים שכ-900 חברות וגופים שבהם מעל 4,300 משתמשים נהנים משירותי המערכת בהם - מפעלים, יצואנים ויבואנים, חברות הנמלים, משלחים בינלאומיים, סוכני מכס, סוכני אניות, מסופים עורפיים, חברות תובלה, חברת רכבת ישראל ועוד. בנוסף פועלים במערכת גופים במעגל הרחב יותר הקשור לסחר החוץ בהם: גופי ממשל שונים, המכס, משרד הבריאות, צה"ל ועוד.