בצל הקורונה: נמל אשדוד פתח מרכז מבקרים מקוון ואינטראקטיבי

מרכז המבקרים החדש פתוח לביקורים מגוונים החל מהקהל הרחב, ביקורים פרטיים עבור חברות במשק וכלה לילדים על פי קבוצות גילאים. הביקור במרכז הווירטואלי נערך בהדרכה חיה, תוך שיתוף של המבקרים


12:07 ,05.08.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

החל מאמצע מרץ נסגרו הדלתות של רוב מרכזי המבקרים ברחבי הארץ בשל מגפת הקורונה. כדי לאפשר לקהל הרחב להיחשף לעולם הנמלים המרתק, בנמל אשדוד פיתחו פתרון חדשני ויצירתי - מרכז מבקרים מקוון, אינטראקטיבי, בהדרכה חיה.

 

מרכז המבקרים החדש, פתוח בהרשמה מראש, בביקורים מגוונים: לקהל הרחב, ביקורים פרטיים לחברות במשק ולילדים על פי קבוצות גילאים.

 

הביקור במרכז הווירטואלי נערך בהדרכה חיה, תוך כדי השתתפות של המבקרים. המשתתפים יחוו את נמל אשדוד באמצעות סרטונים מרשימים, יוכלו לשאול שאלות ולקבל תשובות תוך כדי הסיור, ישתתפו בחידונים וחידות וייחשפו לחלק מהתפקידים בנמל.

 

מרכז המבקרים מציג בפני קהל המבקרים את נושא הספנות, הלוגיסטיקה והשינוע הימי בצורה ידידותית ומעניינת באמצעים שונים דוגמת סרטונים, מסכי ״זמן אמת״ והדמיות. במסגרת הביקור, נלמד את ההיבטים התפעוליים בעבודת הנמל – החל מהכנסתן הבטוחה של אניות הענק ועד פריקה וטעינה של מאות אלפי מכולות, מכוניות ומטענים אחרים. המרכז הווירטואלי אף כולל משחקים שונים המלמדים על פעילות הנמל כמו משחק טריוויה, משחק המטענים, סקרים ועוד