כ-250 קציני בטיחות תעבורה בכנס בנמל אשדוד

בכנס נטלו חלק גם נציגי משרד התחבורה, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ומועצת המובילים. אלברט אמסלם: קיבלנו הרבה משובים חיוביים מהמשתתפים בכנס


09:43 ,26.12.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נמל אשדוד קיימה בשבוע שעבר כנס מקצועי לקציני בטיחות בתעבורה בהשתתפות כ-250 קציני בטיחות תעבורה של חברות תובלה מכל הארץ. בכנס נטלו חלק גם נציגי משרד התחבורה, הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ומועצת המובילים.

 

מחברת נמל אשדוד נמסר כי מטרת הכנס היא לייעל ולהדק את מערכת היחסים ושיתוף הפעולה בין חברת נמל אשדוד לבין חברות התובלה השונות. במהלך הכנס הועברו, באמצעות הרצאות מקצועיות, מסרי הבטיחות השונים לחברות התובלה מתוך מטרה לשפר את סביבת העבודה הבטוחה לתעבורה בשטחי הנמל ומחוצה לו. עוד נמסר מחברת נמל אשדוד כי השנה התמקדו המשתתפים במודלים שונים המשפרים את בטיחות ההובלה היבשתית, תוך הגברת האכיפה, שיפור הכשרת הנהגים ועוד.

 

אלברט אמסלם, קצין בטיחות בכיר בתעבורה ומפקח רכב תפעולי בנמל אשדוד, אשר מרכז את הכנס מדי שנה, מסר כי: "הכנס נועד להעברת מידע לקציני הבטיחות של חברות ההובלה שעובדות עם נמל אשדוד. אני שמח על ההיענות הרבה של קציני הבטיחות שבאו לכנס. קיבלנו הרבה משובים חיוביים מהמשתתפים ואנחנו נמשיך במסורת הזו גם בשנים הבאות".