נמל אשדוד: אניית הנוסעים Seabourn Ovation פקדה לראשונה בישראל

ספינת התענוגות החדישה שזכתה בפרסים רבים עגנה בנמל אשדוד כשעל סיפונה מאות נוסעים. אניית הענק, באורך 240 מטר, הינה בעלת 300 סוויטות והיא הושקה בחודש מאי האחרון. נמל אשדוד רשם עלייה של 17% בכמות אניות הנוסעים


14:53 ,21.11.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

ברציפי חברת נמל אשדוד עגנה ביום שני השבוע אניית התענוגות היוקרתית ביותר בעולם, Seaborn Ovation, אשר הגיעה בפעם הראשונה לישראל כחלק מחופשת שייט המיועדת לעשירי העולם במזרח התיכון, חצי האי ערב והמפרץ הפרסי.  

 

Seaborn Ovation, אשר הושקה רק בחודש מאי השנה, נחשבת לאוניית האלפיון העליון ונוסעיה נהנים מחופשה הכוללת שירות אישי מצוות העומד לרשותם לאורך כל החופשה. על סיפון האוניה 300 סוויטות בלבד ובכל אחת מהן מרפסת הצופה לים. על האוניה יש למעלה מ-1,600 יצירות אמנות מסגנונות שונים של האמנים המפורסמים ביותר בעולם. מספר אנשי הצוות על האוניה מותאם למספר האורחים הנמצאים בה. האנייה Seaborn Ovation מפליגה במספר מסלולי קרוז בכל רחבי העולם.

 

צפו בסרטון שהתקבל באדיבות חברת נמל אשדוד: 

 

 

 

נמל אשדוד רושם השנה גידול של כ-17% בכמות אוניות הנוסעים שעוגנות בו ביחס לשנת 2017. מבחינת כמות הנוסעים צפוי נמל אשדוד לשמור על כמות נוסעים זהה לזו שעברה דרכו בשנה שעברה.

 

מחברת נמל אשדוד נמסר: ״לראשונה מאז סיום מבצע ׳צוק איתן׳ אנו מצפים כי בשנת 2019 צפוי להיות גידול משמעותי במספר האוניות ומספר הנוסעים התיירים שיגיעו ויצאו מישראל דרך אשדוד. הנהלת הנמל משקיעה משאבים רבים כדי לקדם את הבאתן של אוניות נוסעים וחברות תיירות נוספות שיפקדו את ישראל בשנה הבאה. חוסר היציבות האזורית גרם לירידה חדה בכמויות האוניות והנוסעים שהגיעו לאשדוד בשנים האחרונות״.