נמל אשדוד בלי פילטר

לראשונה בנמל אשדוד נערך סיור מיוחד לאינסטגרמרים מובילים בישראל. בסיור השתתפו כ-30 אינסטגרמרים פופולריים וצלמים מקצועיים, ביניהם גם צלמים מקומיים מאשדוד


07:53 ,23.09.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

מדובר בפעם הראשונה שאושיות אינסטגרם ישראליות מקבלות הצצה ללב לבו של הנמל ולעשייה שבו. במהלך הסיור התאפשר לאינסטגרמרים להכיר את נמל אשדוד בזווית ייחודית ולצלם תמונות במקומות שרק צלמים מעטים זכו להגיע אליהם. הסיור כלל, בין היתר, ביקור בבטן האנייה, במנופים, במכולות ובמרכז המבקרים החדשני. המשתתפים בסיור נחשפו לטכנולוגיות החדישות ולציוד העבודה המתקדם בנמל.

 

אחד מרגעי השיא בסיור היה עלייה למנוף הגבוה ביותר הקיים בנמלי ישראל שהגיע לנמל אשדוד לפני מספר חודשים. חברי הסיור זכו לטפס על המנוף, המתנשא לגובה של 123.5 מטר, ולצלם ממנו בפעם הראשונה. את הסיור הובילו עובדי הנמל, אשר חלקו עם המשתתפים בסיור מחוויותיהם האישיות בעבודה בנמל.

 

יו״ר נמל אשדוד, אורנה הוזמן-בכור, סיכמה ואמרה: ״הסיור מעניק הזדמנות ייחודית לאנשים מבחוץ, לקבל הצצה לפעילות המיוחדת המתרחשת בנמל במהלך כל שעות היממה. קיבלנו תגובות נלהבות מהמשתתפים, ואנו מזמינים את הקהל להתרשם מתוצרי הסיור ולהגיע לביקור במרכז המבקרים החדשני בנמל, לחוויה מקורית ויוצאת דופן״.