נמל אשדוד זכה לתעודת הוקרה מטעם הרלב״ד על פעילותו בתחום הבטיחות

חברי הנהלת הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים ערכו ביקור בנמל, שמעו סקירה מאת מנכ״ל נמל אשדוד, איציק כהן, על אודות עבודת הנמל, וכן נערך עבורם סיור במרכז המבקרים וברציפי הנמל


10:02 ,19.08.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברי הנהלת הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (הרלב״ד) ערכו ביקור בנמל אשדוד, במהלכו העביר להם מנכ״ל נמל אשדוד, איציק כהן, סקירה על אודות עבודת הנמל, וכן נערך עבורם סיור במרכז המבקרים וברציפי הנמל. בתום הסיור הוצגה לחברי הנהלת הרלב״ד העשייה הרחבה בנמל אשדוד, הנוגעת לשמירה על בטיחות בתעבורה. בסופה העניקו חברי הרלב״ד תעודת הוקרה והערכה לחברת נמל אשדוד על שנים רבות של עשייה משותפת ומוצלחת, ועבור ניהול נכון של תחום הבטיחות בתעבורה בנמל אשדוד.

 

חברי הנהלת הרלב״ד שהגיעו לביקור בנמל אשדוד כללו את מנכ״לית הרשות, עו״ד רחלי טבת ויזל; עוזרת המנכ״לית, הדס שון לוי; מהנדסת ראשית, מאריה כהן אתגר; סמנכ״ל הכספים של הרשות, יובל פרידמן; מנהלת חטיבת החינוך וההסברה של הרשות, נחמה לאור דרורי; מנהל אגף תיאום גורמי חוץ, מאיר אלרם לצד מספר חברי הנהלה בכירים נוספים.

 

הביקור בנמל אשדוד הוגדר על ידי חברי הרלב״ד והנהלת חברת הנמל כמוצלח מאוד. חברי הנהלת הרלב״ד הביעו התרשמות עמוקה מהעשייה וההתנהלות בנמל. מנכ״לית הרלב״ד, עו״ד רחלי טבת ויזל, ציינה כי הביקור השפיע מאוד לחיוב על תפיסתה את הנמל ופעילותו, ושמעתה והלאה תתפקד כ״שגרירה של נמל אשדוד״.