נמל אשדוד ימשיך לתת שרותים גם ביום הבחירות

מנכ"ל החברה יצחק בלומנטל: המערך התפעולי של הנמל ימשיך לעבוד גם ביום הבחירות ויאפשר רצף עבודה לטובת לקוחות החברה. מהלקוחות לא תיגבה תוספת יום מנוחה


17:02 ,07.04.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת נמל אשדוד תמשיך את הפעילות העסקית ועובדי הנמל יוסיפו לתת שירות לאניות ומשאיות, גם ביום הבחירות המוגדר כיום שבתון במשק. כך נמסר מהנהלת נמל אשדוד.

 

בחברת הנמל ציינו כי אניות המכולה והמשאיות יקבלו שרות מלא כמו בכל יום עסקים רגיל. השירות לאניות מטען כללי יינתן ככל שניתן בפריקה לרציפים או התחייבות למשאיות בבעלות המקבל- זאת על מנת להבטיח שרות שוטף.

 

עוד נמסר כי בגין השירותים ייגבו התעריפים הקבועים בצו הפיקוח ולא תחול תוספת יום מנוחה וכי העבודה הנמלית תבוצע מבלי לפגוע במימוש זכותם של העובדים להצביע בבחירות הכלליות.

 

מנכ"ל הנמל יצחק בלומנטל אמר כי "המערך התפעולי של הנמל, אשר ימשיך לעבוד גם ביום הבחירות  מדגיש את חשיבות השרות ללקוח להצלחת חברת הנמל. שיתוף הפעולה של ההנהלה, הוועדים והעובדים ביום הבחירות מאפשר רצף עבודה לטובת לקוחות החברה".

 

בלומנטל ציין כי הפעילות הנמלית תמשך בכדי לתת מענה ללקוחות החברה ולמנוע עיכובים מסחורות ומטענים המגיעים לישראל לרגל חג הפסח. ״רצף הפעילות המסחרית עסקית מהוה נדבך חשוב במטרת החברה לשיפור השרות״.