נמל אשדוד מינה יועצת משפטית וסמנכ"ל כספים

עו"ד ענבר טור-שלום שימשה כממלאת מקום היועץ המשפטי מאז 2012; רו"ח אייל רוזנבאום שימש כחשב הנמל מאז 2005 וכממלא מקום סמנכ"ל כספים מ-2011


11:55 ,26.02.2014 מאת: מערכת פורט2פורט

מינויים חדשים בחברת נמל אשדוד: עו"ד ענבר טור-שלום מונתה לתפקיד היועצת המשפטית ורו"ח אייל רוזנבאום מונה לתפקיד סמנכ"ל כספים.

 

השניים זכו במכרזים הפומביים שערכה החברה לתפקידים והמינויים אושרו בדירקטוריון.

 

טור-שלום שימשה כסגנית היועצת המשפטית של חברת הנמל ומונתה לממלאת מקום היועצת המשפטית בשנת 2012. במסגרת תפקידה, טור-שלום מנהלת את המחלקה המשפטית של החברה, מעניקה ייעוץ משפטי לדירקטוריון ולהנהלת החברה, ומלווה את החברה במגוון ממשקים  מול גורמי ממשל ורגולציה.

 

טרם הצטרפותה לחברת נמל אשדוד שימשה טור-שלום כעורכת דין במשרד פרטי בתחום המשפט האזרחי-מסחרי. טור-שלום הינה בעלת  תואר ראשון במשפטים מהמכללה למינהל ותואר שני במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת בר אילן.

 

רוזנבאום מועסק בחברת נמל אשדוד משנת 2005 ושימש כחשב הנמל. החל מ-2011 הוא משמש כממלא מקום סמנכ"ל כספים. במסגרת זו הוא אחראי על הדוחות הכספיים, ניהול הכספים וההשקעות, מערך הבילינג, הפיתוח העסקי והיחידה הכלכלית של החברה.

 

רוזנבאום הוא בעל תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה ותואר שני במינהל עסקים במסלול מימון מאוניברסיטת בר אילן. במקביל לתפקידו בנמל משמש רוזנבאום כמרצה בקורסים לחשבונאות באוניברסיטת בר אילן, ולפני כן באוניברסיטה העברית.

 

מנכ"ל בפועל של נמל אשדוד איציק בלומנטל: "בסופו של תהליך מיון קפדני וארוך, נבחרו שני מנהלים בכירים אשר צמחו בחברה. עם מינויים, כל משרות הסמנכ"לים מאוישות במינויים קבועים, דבר שיגדיל את היכולת הניהולית של החברה והעמידה ביעדיה כנמל המוביל בישראל".