נמל אשדוד: נשיא חברת Evergreen הגיע לביקור עבודה

נשיא חברת הספנות הטייוואנית מונג-ג׳יי לי הגיע בראש משלחת לביקור עבודה ולדיונים אסטרטגיים על העמקת הפעילות עם חברת נמל אשדוד, ושמע על מבצע לפינוי המכולות הריקות שנמצאות בנמל


13:08 ,16.07.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

נשיא חברת הספנות מטייוואן Evergreen, מונג-ג׳יי לי, הגיע בראש משלחת מקצועית של מנהלים בכירים לביקור עבודה בחברת נמל אשדוד. את הביקור מלווים מטעם הנמל יושבת ראש החברה, אורנה הוזמן בכור, והמנכ״ל, יצחק בלומנטל. 

 

נשיא חברת הספנות אוורגרין, מונג-ג'יי לי, קיבל סקירה מיו״ר הנמל, אורנה הוזמן בכור, והמנכ״ל, יצחק בלומנטל, על תכניות השדרוג, המו״מ עם העובדים ושיפור השירות ועל היערכות למבצע לפינוי המכולות הריקות הנמצאות בנמל בכדי לשדרג את מתן השירות.

 

במסגרת הביקור המקצועי דנים חברת נמל אשדוד וחברת הספנות הטייוואנית באפשרויות להרחבת העבודה המשותפת העמקת הפעילות העסקית. חברת Evergreen היא אחת מחברות הספנות הגדולות בעולם והיא חברה בברית הימית אוקיינוס (Ocean). החברה נחשבת לאחת מהלקוחות האסטרטגיים של נמל אשדוד. 

 

מחברת נמל אשדוד נמסר כי הכוונה של שתי החברות היא לשמר את  הפעילות והשירות של חברת  Evergreen דרך רציפי נמל אשדוד. 

 

הנהלת חברת נמל אשדוד הציגה למשלחת את תוכניות ההשקעה בנמל הכוללות, בין היתר, רכישת מנוף חדש שיאפשר להעניק טיפול מהיר ואיכותי יותר ברציף 23 המהווה את רציף המכולות הראשי. כמו כן הוצגו התוכנית להגבהת שני מנופי גשר, העמקת הרציף וחכירת גוררות נוספות שיאפשרו לקלוט אוניות בנפח של 18,000 TEU. במהלך סיור ברציף התפעולי התרשמו נציגי החברה מיכולת של מנוף הגשר שהגבהתו ושדרוגו הסתיים.

 

בנוסף, עדכנו יו״ר נמל אשדוד והמנכ״ל של החברה כי המו״מ עם העובדים מתקדם וקיימת הערכה שלאחר חתימה על הסכם עם העובדים תוכל החברה להמשיך לשדרג את רמת השירות ללקוחותיה.