נמל חיפה בחר את מצטייניו

לראשונה בתולדות הטקס נבחר כמצטיין נמלי נתב – רב החובל תמיר מיכאלי, שייצג את הנמל בתחרות עובדים מצטיינים ארצית


11:56 ,23.01.2014 מאת: מערכת פורט2פורט

נמל חיפה קיים אתמול (ד') את טקס בחירת העובדים המצטיינים. לראשונה נבחר נתב מבין המצטיינים, רב חובל תמיר מיכאלי, שהתבשר על זכייתו רק דקות לפני האירוע. מיכאלי הוכרז גם כמצטיין נמלי, ובכך ייצג את הנמל בתחרות הארצית לעובדים מצטיינים על שם נח מוזס.

 

בטקס אמר יו"ר דירקטוריון חברת הנמל משה עברי-סוקניק: "מחמם את הלב לראות אנשים שאחרי הרבה שנים עדיין יש להם כוח ורצון לעשות ולהוביל ולמשוך אחריהם. כל הכבוד לכם. למדתי להכיר את תרומת העובדים לכך שהנמל שלנו הוא הטוב בישראל. יחד נוכל להצעיד את הנמל לשיאים חדשים".

 

מנכ"ל הנמל מנדי זלצמן: "המצטיינים חכמים – הם מעבירים חיים עם מטרה, מציבים לעצמם מטרות ובמסגרת העבודה לא תורמים מזמנם, אלא תורמים את עצמם. ובזמן הזה ניסים ונפלאות מתרחשים. המצטיינים נותנים לי ולכל המנהלים בנמל השראה. הצטיינותם מחייבת אותנו לעשות יותר, להתאמץ יותר".

 

כמצטיין הנמלי נבחר כאמור רב החובל תמיר מיכאלי, שהחל את עבודתו בנמל ב-1994. בתעודת הצטיינות נכתב: "רב חובל תמיר מיכאלי, הנתב הוותיק ביותר בנמל, עובד מסור, משרת נאמנה את לקוחות הים של חברת הנמל. טובת הנמל היא נגד עיניו בכל החלטה לא שגרתית, הקשורה לניתוב אניות במצבים חריגים, תמיד נרתם לביצוע הנדרש על ידי ההנהלה, גם בתנאים גבוליים בניתוב האנייה. יש לציין כי מיכאלי באופן אישי תרם רבות לשביעות הרצון של קו ה-GGS".

 

מצטיינים נמליים נוספים: מאהר מנסור, הממונה על בטיחות וצוות חירום. מתוך התעודה: "מנסור התחיל את עבודתו בחברה כסוואר לפני 48 שנה. בשנת 1995 זכה במכרז לתפקיד הממונה על הבטיחות וכיבוי אש. מאהר מצטיין כמנהל יוזם, פעיל, מעלה רעיונות לשיפור תהליכי עבודה, פותר בעיות ומיישם כל נושא שמגיע אל שולחנו בצורה טובה ואיכותית. עם כניסתו לתפקיד ממונה בטיחות וכיבוי אש, העלה את רמת הבטיחות בחברה. מאהר מנהל את מדורו באופן ראוי לשבח. בשנתיים אחרונות, בנוסף לתפקידו מסייע מאהר לחטיבת השיווק בקיום קשרים שיווקיים במגזר הערבי ואף הצליח להביא מטענים מהרשות הפלשתינאית. כמו כן תרם מאהר לפתיחת מסוף ג'למה".

 

חשמלאי ציוד העגורנים מרק גילנסון: "מקצוען בתחומו, עובד חרוץ, בעל יכולת ביצוע מעולה, הוכיח זאת בפרויקטים שונים שלקח על עצמו לבצע. מעורבותו בעבודת האגף בולטת. משקיע מאמץ רב בקידום, יעול ושיפור תהליכי עבודה לאורך כל שנות עבודתו בנמל. דאגתו לתקינות הציוד שעליו הוא מופקד ראויה להערכה. משמש דוגמא ומופת ליוזמה, התמדה ומיומנות".

 

הגאי סירת נתב עגינה שלום תנעמי: "עובד מקצועי, אחראי, מסור, ממושמע ונאמן למקום העבודה. מהווה דוגמא אישית בתפקודו כהגאי סירת נתב. השגחתו על הציוד בחברה ראויה לשבח, ניגש לרציפים בצורה עדינה, שלא ייגרם נזק לסירה. לדברי ראש אגף ים ורב חובל הנמל, שלום הוא דוגמא לעובד, שהיינו רוצים לקבל באגף". 

 

כעובדים חטיבתיים מצטיינים נבחרו המהנדס האזרחי אלכס מולר: "עובד וותיק (23 שנה בחברה). מועמד ראוי, עם הרבה רצון לתרום. לכל בעיה שמתעוררת דואג למצוא פתרון במלא הכוח. עובד מסור, אוהב את הנמל, יוזם ומשקיע הרבה אנרגיה בעשייה היום-יומית שלו בעבודה".

 

רכזת תחום ביטוח ותביעות ניזקיות יהודית דוד מיכאלי: "במסגרת טיפול בנזקים ובתביעות ביטוח בחברה וכמזכירת ועדת התביעות דואגת יהודית לריכוז חומר ראוי לכל תביעה. בעזרתה עומדת החברה ביעד שהוצג ללשכת הספנות, למתן מענה תוך 60 יום לכל תביעה. יהודית עובדת מול הלקוחות ועושה זאת בסבלנות רבה, תוך מתן מענה ראוי לכל פניה. הלקוחות מביעים אף הם את הערכתם לעבודתה המקצועית". 

 

עובדת בכירה תכנון ובקרה מכולות TOS מיכל שמואלי: "עובדת מקצועית לעילא. מקבלת שבחים באופן קבוע מלקוחות על שירות יוצא דופן. חרוצה מאוד, עם נכונות לשעות ומשמרות נוספות. עובדת שקטה, שמסתדרת עם כל עמיתיה".

 

מנופאי הגשר שגיב עוז: "עובד איכותי ויעיל בביצוע עבודתו. נרתם ומבצע כל משימה המוטלת עליו על ידי הממונים, משמש דוגמא לחבריו לעבודה, ממושמע ויוזם מעבר לשעות עבודתו. אסרטיבי בתפקידו כמ"מ מנ"ע".

 

מנופאי גשר אלי ארזי: "עובד חרוץ, עם משמעת עצמית גבוהה, בעל יוזמה, מקצועי, נענה לכל בקשת הממונים, נרתם לעזרה מעבר לתפקידו, תורם בשעות נוספות. מעבר לכך מצטיין כאדם טוב וחביב, המוערך על ידי חבריו לעבודה".

 

אתת מנופאי יואל ברוקר: "עובד ותיק, חרוץ, בעל מוטיבציה ויוזמה, הציע מספר הצעות יעול בתחום שינוע מטענים על ידי שיפור מתקני הרמה. יואל בן 64 ולמרות הגיל עדיין עובד בכל המשמרות (א, ב, ג) באותה עוצמת מרץ כעובד שצריך להוכיח את עצמו ובזכות זה מהווה דוגמא לחבריו לעבודה".