נמל חיפה: טקס לעובדים המצטיינים

השנה זכו בתואר 11 עובדים מהם שני עובדים מצטיינים נמליים, ומנהל נמלי מצטיין – נתב הנמל. מנדי זלצמן, מנכ״ל חברת נמל חיפה: העובדים המצטיינים נותנים השראה לכולנו


12:36 ,13.01.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

בשבוע האחרון התקיים בטרמינל הנוסעים בנמל חיפה טקס העובדים המצטיינים של חברת נמל חיפה לשנת 2018, במעמד מנכ״ל חברת נמל חיפה מנדי זלצמן, סמנכ״לי הנמל, מנהלים, מזכירי הוועדים ונציג ההסתדרות וכמובן העובדים המצטיינים ובני משפחותיהם.

 

השנה זכו בתואר 11 עובדים, מהם שני עובדים מצטיינים נמליים, ומנהל נמלי מצטיין - נתב הנמל רב חובל סעיד קטיש, שגם ייצג את הנמל בתחרות הארצית של ידיעות אחרונות על שם נח מוזס.

 

סעיד קטיש, שנאם באירוע בשם המצטיינים סיפר על תולדותיו, ועל משפחתו שדחפה אותו להצליח, שלימדה אותו להצטיין תוך מתן דוגמה אישית.

 

מנדי זלצמן, מנכ״ל נמל חיפה, שנעל כמדי שנה את הטקס הדגיש את ההשראה שמעניקים המצטיינים עליו, על מנהלי החברה ועל עמיתיהם לעבודה.

 

מצטייני השנה הם:

 

תומר ארגוב עובד מצטיין נמלי

תפקיד: עוזר ראש מדור שכר

עובד בנמל משנת 2010

הצטיינותו: עובד חרוץ ומקצועי, הפועל ביסודיות ובנחישות למלא את תפקידו על הצד הטוב ביותר. לתומר יחסי אנוש מעולים, הוא בולט בעבודת צוות ובנכונות לסייע לעמיתיו, מבצע את עבודתו באדיבות, בסבלות ובשקט המאפיין אותו. תומר סיים בהצלחה הכשרה של יועץ פנסיוני. לזכותו נרשם יישום מוצלח של רפורמה מורכבת בתחום פעילותו תוך חיסכון כספי לחברה מחד ודאגה לעמידה בתקנות והחוקים הנדרשים מאידך.

 

וליד ווהב – עובד מצטיין נמלי

תפקיד: סוור, אתת

עובד בנמל משנת 2002

הצטיינותו: וליד עובד חרוץ מאוד, מקצועי וממושמע, דואג אישית לחבריו לעבודה ותמיד תומך בצוות העובדים. וליד נענה לכל משימה ואתגר על מנת לעמוד בלוחות הזמנים של פריקת או טעינת המטענים מהאנייה ובכך מניעת עיכובים בכניסה או הפלגה של אניות.

 

סעיד קטיש – מנהל מצטיין נמלי

תפקיד: נתב    

עובד בנמל משנת 1999

הצטיינותו: מר סעיד קטיש מבצע את עבודתו במקצועיות רבה. הוא מכיר את רזי המקצוע ומשתמש בידע ביעילות ובתבונה לקידום פעולות הנמל עם נכונות לבצע את תפקידו גם בתנאים קשים ומשובשים.

 

מרדכי חסין

תפקיד: עובד מנוע גוררות

עובד בנמל משנת 1987

הצטיינותו: מרדכי הוא עובד מנוע מיומן, מקצועי, חרוץ ומדויק. העובד מאותגר בתפקידו והוא בעל כושר אלתור ותושייה. למרדכי יחסי אנוש טובים והוא מקפיד לשמור על כללי הבטיחות ודואג תמיד לסביבת עבודה נקייה ובטיחותית.

 

 

 

עליון רושו

תפקיד: רכז עגינה

עובד בנמל משנת 1998

הצטיינותו: רושו הוא עובד מקצועי ואחראי מאוד, מקפיד על נוהלי עבודה ומשמעת. רושו מגלה יוזמה, תמיד זמין לעבודה ומבצע את עבודתו במסירות רבה.

 

שלמה (מומי) גבאי

תפקיד: הגאי סירת נתב עגינה

עובד בנמל משנת 1999

הצטיינותו: שלמה הוא עובד, המבצע את תפקידו בנאמנות ומאור פנים ומפעיל את הסירה במקצועיות ובאחריות. לשלמה משמעת עצמית גבוהה והוא מוכן תמיד לעזור לחבריו.

 

אירית לחמיש

תפקיד: עוזרת ראש מדור גזברות

עובדת בנמל משנת 1987

הצטיינותה: אירית היא עובדת ותיקה, מסורה, חרוצה, שירותית, וממושמעת, המבצעת את עבודתה במקצועיות ובדיוק. לאירית יחסי אנוש מעולים עם לקוחות ועמיתים והיא מבצעת את תפקידה באמפתיות וסובלנות רבה. לאחרונה תרמה אירית לייעול הליך הארכת תוקף / ביטול ערבויות ובחינת אופן ביצוע תשלומים בגזברות.

 

ארז בניסטי

תפקיד: מכונאי ציוד עגורנים     

עובד בנמל משנת 2011

הצטיינותו:  ארז עובד אחראי, מסודר ומדויק, מוביל ובולט בביצוע משימות ומטלות להן נדרש בצוותים השונים, הוא מיומן בתפקידו, יוזם וחרוץ באופן יוצא דופן. לארז יחסי אנוש מצוינים עם עמיתים ומנהלים והוא מהווה דוגמא ומופת לעמיתיו.

 

אמיר אבורוקון

תפקיד: אחראי משמרת תכנון ובקרה TOS   

עובד בנמל משנת 2010

הצטיינותו: אמיר הוא עובד מצוין, מקצועי מאוד, אמין, שירותי, חרוץ וזריז, הנכון לקבל כל מטלה ומשימה. הוא נעים הליכות, נשמע תמיד לבקשות הממונים ותמיד זמין לעבודה בשעות נוספות.

 

איתי הלוי

תפקיד: מנופאי שער

עובד בנמל משנת 2003

הצטיינותו: איתי עובד חרוץ וממושמע, מאד מקצועי בעבודתו, נרתם לכל משימה ועבודה שמוטלות עליו. במקרים דחופים מגלה יוזמה ואף מבצע עבודה של שניים, על מנת לחסוך בכוח אדם.

 

יהודה יצחק

תפקיד: מנופאי שער

עובד בנמל משנת: 2002

הצטיינותו: יהודה הוא עובד חרוץ מאד, מסור לעבודתו, תורם במהלך כל השבוע בשעות נוספות. משמש דוגמא לחבריו לעבודה ונרתם לכל משימה שמוטלת עליו ע״י הממונים.