נמל חיפה: נבחרו מצטייני הנמל לשנת 2017

לכבוד תשעת העובדים המצטיינים נערך טקס מיוחד בטרמינל הנוסעים של נמל חיפה בנוכחות עובדים, בני משפחה ובכירי הנמל בראשות מנדי זלצמן


09:04 ,31.01.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

כמדי שנה ציין נמל חיפה בשבוע האחרון את בחירת המנהלים והעובדים לשנה זו בטקס מיוחד. בטקס, שהתקיים בטרמינל הנוסעים בנוכחות עובדים, בני משפחה, מנהלי הנמל, וועדים וכמובן חתני וכלת השמחה ובראשות מנכ"ל החברה מנדי זלצמן, הוכרזו הזוכים והם:

 

יעקב מעוז – מנהל מצטיין נמלי

תפקיד: קברניט בכיר ראשי

החל עבודתו בנמל בשנת 1992

נימוקי הוועדה לבחירתו: עובד מצטיין ומנהל מקצועי המקפיד על כללי הבטיחות, מיומן ונמרץ עם תכונות של מנהיג השואף למצוינות ודוחף את כפיפיו להצטיינות. מעוז אחראי ומסור מאוד לתפקידו ולמקום עבודתו. מחפש פתרונות יצירתיים לכל בעיה ופותר בעיות פנימיות טרם הגעתן לשולחן ראש האגף. בשנה האחרונה מעוז יזם את שינוי מערך הגרירה של הגוררת וחסך לנמל מעל כמיליון וחצי שקלים.

 

סאלח פחראלדין – עובד מצטיין נמלי

תפקיד: עוזר ממונה על הבטיחות

החל עבודתו בנמל בשנת 1995

נימוקי הוועדה לבחירתו: עובד מקצועי, אמין ונאמן, יעיל ומסור המוכן לסייע ולעזור לחבריו לעבודה. מפגין גמישות רבה וזמינות ומתאים את עצמו לצורכי התפקיד והעבודה. משקיע מעל ומעבר להגדרת תפקידו. כמדריך בטיחות סאלח מוערך מאוד על עובדי הנמל וספקיו ונותן מענה זמין לצורכי ההדרכה. מעבר לשעות העבודה סאלח פעיל מאוד חברתית ומתנדב במסגרות שונות ביישובו דאליית אל כרמל.

 

יהודה פארן – עובד מצטיין נמלי

תפקיד: מנופאי גשר

החל עבודתו בנמל בשנת 1979

נימוקי הוועדה לבחירתו: עובד מקצועי המקפיד על כללי הבטיחות ומהווה דוגמא לחבריו לעבודה. בעל יוזמה ושקט נפשי המשרה את תכונותיו על חבריו לעבודה. במהלך שנות עבודתו יזם מספר הצעות ייעול לשיפור עבודת הכלים התפעוליים. בנוסף לתפקידו כמנופאי גשר, יהודה עוסק בהדרכת עובדים במרכז ההדרכה של החברה ובמסגרת זו יזם שדרוג של מערך ההדרכה בקורסים התפעוליים בהם מוכשרים עובדי טרנספורט.  

 

איילת זפרני – עובדת מצטיינת נמלית

תפקיד: ראש חוליית שירותים נמליים למטענים וסוכני מכס

עובדת בנמל משנת 2004

נימוקי הוועדה לבחירתה: עובדת מקצועית, הקשובה ללקוחות ומבצעת את תפקידה על הצד הטוב ביותר. איילת נכונה תמיד לתת שירות וזמינה למענה ללקוחות גם מעבר לשעות עבודתה ואף בסופי שבוע. איילת יזמה מספר פעולות, שתרמו משמעותית לשיפור וייעול העבודה והשירות במדור הכנסות.

 

 

צביקה ציימן – עובד מצטיין מחלקתי

תפקיד: מלח כשיר בגוררת

עובד בנמל משנת 1994

נימוקי הוועדה לבחירתו: עובד אמין ומסור, אחראי מאוד, ממושמע, המקפיד על כללי הבטיחות. מתנדב ונרתם לכל משימה. צביקה מקובל מאוד על חבריו לעבודה ובעל רצון לפעול ולהשפיע מעבר לנדרש ולמקובל. בשעותיו הפנויות צביקה מסייע למעון לנשים מוכות בו עובדת אשתו.

 

אייל אברהם – עובד מצטיין מחלקתי

תפקיד: סגן מנהל עבודה ציוד – חשמלאות עגורנים

עובד בנמל משנת 1996

נימוקי הוועדה לבחירתו: עובד ותיק ורציני, הממלא כל מטלה ומשימה ביסודיות ומקצועיות. מהווה דוגמא לעובדים הצעירים ומדריך אותם תוך הקפדה על כללי הבטיחות. פועל ביעילות לתיקון הכלים התקולים ולהחזרתם המהירה לעבודה סדירה. כממלא מקום מנהל עבודה אייל מבצע את תפקידו בצורה יוצאת מן הכלל תוך הפעלת הצוות ביעילות ובמקצועיות בהתאם לדרישות העבודה. 

 

סאבא סאבא – עובד מצטיין מחלקתי 

תפקיד: אתת

עובד בנמל משנת 1991

נימוקי הוועדה לבחירתו: עובד מסור ואחראי, אדיב ושירותי, שאפשר לסמוך עליו בעיניים עצומות. מקפיד על שעות העבודה ועל כללי הבטיחות. כממלא מקום מנהל עבודה הוא מבצע את תפקידו ביעילות ובמקסום תפוקות תוך שמירה  מרבית על תקינות הציוד.

 

דרור נמני – עובד מצטיין מחלקתי

תפקיד: עובד בכיר תכנון ובקרה מכולות TOS

עובד בנמל משנת 2004

נימוקי הוועדה לבחירתו: עובד מקצועי, אמין, בעל כושר מנהיגות והדרכה, השואף למצוינות. דרור בעל ראייה חדה, פועל לשיפור תהליכי עבודה במערכת לניהול מסופים (TOS), התורמים למיטוב עבודת התפעול בשינוע המכולות בנמל.

 

יוסי אלמקיס – עובד מצטיין מחלקתי

תפקיד: מנופאי שער

עובד בנמל משנת 2003

נימוקי הוועדה לבחירתו: עובד מסור ואחראי, המתנדב לכל משימה. מהווה דוגמא לחבריו בעבודה. יוסי נרתם לעבודה בשעות נוספות לכל זמן שנדרש על פי צורכי העבודה.