נמלי אשדוד ואילת שידרגו את מערכת הנוכחות שלהם באמצעות תוכנה אינטרנטית

עובדי הנמלים באשדוד ובאילת שידרגו את מערכת הנוכחות שלהם באמצעות תוכנה המאפשרת ניתוח נתונים והעברתם באופן מרוכז ומהיר למערכת השכר בכל נמל תוך ייעול התהליך מול העובדים


00:00 ,03.05.2010 מאת: מערכת פורט2פורט

עובדי הנמלים באשדוד ובאילת שידרגו את מערכת הנוכחות שלהם באמצעות תוכנה המאפשרת ניתוח נתונים והעברתם באופן מרוכז ומהיר למערכת השכר בכל נמל תוך ייעול התהליך מול העובדים
 
מחברת לביא טיימטק נמסר כי היא מבצעת בימים אלה פרויקט בנמלי אשדוד ואילת במסגרתו היא מטמיעה את מודול I-BROWSE, מערכת אינטרנטית לדיווח נוכחות, פרי פיתוחה של החברה. שדרוג זה, הנערך במסגרת תוכנית התייעלות בנמלים, מאפשר כיום לעובדי אילת לבצע דיווחי נוכחות אוטומטיים, בניגוד לפעולות ידניות שהיו נהוגות עד כה, ומאפשר לעובדי אשדוד לצפות בנתוני הנוכחות שלהם, כאשר מאוחר יותר יוכלו גם הם לבצע דיווחים אוטומטיים.
 
תוספת מערכת ה-iBrowse לדיווח אינטרנטי מאפשרת ניתוח נתונים והעברתם באופן מרוכז למערכת השכר בכל נמל ומייעלת את התהליך מול העובדים. שדרוג זה מאפשר מענה מהיר יותר לצורכי הארגון ומוריד גם את עומס העבודה ממחלקות השכר וכוח האדם בנמלים, שמתבטא בין השאר באמצעות קבלת דיווחים יומיומיים באופן ממוחשב על שגויים/חריגים, הפקה עצמית של דו"חות מצד העובד, רישום עצמי של נתוני אש"ל ותיעוד שינויים על-ידי המערכת. כל אלו ועוד מאפשרים לנמלים שליטה ובקרה באופן פשוט ויעיל על תהליך העבודה.
 
לדברי יצחק בלומנטל, סמנכ"ל מטה ומחשוב בחברת נמל אשדוד, "המערכת מקנה לעובדים יכולת בקרה ומעקב בזמן אמיתי אחר הנוכחות שלהם בעבודה, בקרה למנהלים על ביצוע שעות נוספות ועמידה ביעדי הפרויקטים והתקציב וכן מתן תשלום שכר מדויק לעובדים. מדובר במערכת המייעלת את העבודה ומאפשרת הן לעובדים והן למנהלים ביצוע ובקרה בזמן אמיתי".
 
עו"ד מיכאל אילון, סמנכ"ל נמל אילת, מציין כי "הכנסת המערכת הביאה לכך שתהליך הפקת השכר בנמל אילת התייעל בצורה ניכרת. שדרוג המערכת אפשר לנו קיצור לוחות זמנים, בקרה יעילה, שיתוף העובדים והמנהלים באופן שוטף בביצוע בדיווח ובבקרה, הוצאת דוחות בקרה המשרתים את המנהלים באורח יומיומי, העברה לשכר, חישוב שעות לפי משמרות ועבודה במשמרות נוספות".
 
עוד מציין עו"ד איילון כי "זמן ההכנה לדיווח ולהפקת משכורת קוצר והטעויות הצטמצמו למינימום. המערכת מנוהלת און ליין ומבוקרת הן על ידי העובדים והן על ידי המנהלים ומאפשרת שקיפות מלאה ונגישות בכל נקודת זמן".
 
איל תמיר, סמנכ"ל פעילות ישראל בלביא טיימטק, מוסיף כי: "מערכת הדיווח האינטרנטית שלנו מספקת להנהלת הארגון בכלל ולאנשי משאבי האנוש בארגון בפרט, נתונים חשובים הקשורים לפעילותו ולתפוקתו של כל עובד ובסיס לניתוח התמונה הפיננסית הכוללת של הארגון. מנסיוננו הרב בארץ ובעולם, בטוחני כי מערכת הדיווח שהותקנה בנמלים תהווה כלי עבודה חשוב וידידותי התורם לחיסכון בעלויות ולניהול יעיל של התקציב ותספק לעובדים שירות איכותי יותר במתן שקיפות וזמינות של נתוני הנוכחות וההיעדרות השוטפים".