האפאג לויד הוסיפה 100 אלף TEU לטובת שינוע מטענים

לדברי חברת הספנות, נמלים רבים בסין חזרו עד כה לפעילות רגילה, וההפלגות המתוזמנות וההזמנות לשעבר מסין הולכות וגוברות בהדרגה. מנכ״לֹ האפאג לויד: עד כה המשבר השפיע עלינו באופן מוגבל, אך אנו מצפים להשפעה משמעותית של הנגיף על תנועת המכולות העולמית בחודשים הבאים


12:42 ,26.03.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

קצת חדשות טובות לשם שינוי. חברת הספנות הגרמנית האפאג לויד שכרה למעלה ממאה אלף TEU של ציוד נוסף ברחבי העולם בכדי לשמור על שרשרת האספקה ​​זורמת על אף משבר נגיף הקורונה המתמשך.

 

לדברי חברת הספנות, נמלים רבים בסין חזרו עד כה לפעילות רגילה, וההפלגות המתוזמנות וההזמנות לשעבר מסין הולכות וגוברות בהדרגה. החברה ציינה כי היא עושה ׳כל שביכולתה׳ כדי לשמור על שירות ללא הפרעה, ללא הפרעות משמעותיות בפריון העבודה או בשירות הלקוחות.

 

רולף האבן יאנסן, מנכ״ל האפאג לויד, ציין כי ״האניות שלנו פועלות היום כרגיל ומבנה השירות שלנו ברובו לא השתנה״. 

 

כדי לסייע במניעת התפשטות המחלה, הציגה החברה מספר צעדים לעובדיה ביבשה ובים. זה כולל אמצעי בטיחות נוספים המיושמים על גבי אניות החברה. יתר על כן, צוותי הים של החברה אינם מחליפים כרגע אניות באזורים בעלי סיכון גבוה.

 

יאנסן ציין כי ״עד כה המשבר השפיע עלינו באופן מוגבל, אך אנו מצפים להשפעה משמעותית של הנגיף על תנועת המכולות העולמית בחודשים הבאים, ואם זה יקרה נצטרך לבצע התאמות מסוימות לרשת״.

 

בשנת 2019 הצליחה האפאג-לויד לשפר משמעותית את הרווחיות שלה ולהקטין את החובות שלה מעבר למתוכנן. כעת נוקטת החברה באמצעים פיננסיים זהירים נוספים כדי להבטיח כי גם אם המשבר יימשך זמן רב מהצפוי, הפאג-לויד תוכל להציע את השירותים והמוצרים הנדרשים.

 

מנכ״ל האפאג לויד הוסיף כי ״במהלך השבועות הקרובים נמשיך לנווט במים הלא-רבעים האלה ובתקווה נתקרב ככל האפשר ל׳עסקים כרגיל׳״.

 

בהפג-לויד יש כיום צי של 239 אוניות מכולה עם כושר הובלה כולל של 1.7 מיליון TEU. בנוסף, לחברה צי מכולות בעל קיבולת של כ-2.5 מיליון TEU.