האפאג לויד תכפיל פעילותה בטורקיה

חברת הספנות אשר מוזגה לאחרונה עם חברת הספנות הערבית UASC צפויה להכפיל את היקף פעילותה בטורקיה מ-230 אלף TEU בשנה לכ-500 אלף TEU


13:06 ,24.07.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת הספנות הגרמנית Hapag Lloyd מצפה להגדיל את נוכחותה בשוק הטורקי עם סיום האינטגרציה שלה עם חברת הספנות הערבית UASC (United Arab Shipping Company).

 

חברת האפאג לויד טורקיה, אשר הפכה משחקנית זוטרה לחברת הספנות השלישית בגודלה בשוק הטורקי תוך מספר שנים, צפויה להכפיל את היקף פעילותה בטורקיה מ-230 אלף TEU בשנה לכ-500 אלף TEU.

 

התפתחות זו הגיעה לשיאה לאחרונה עם פקידה ראשונה של האנייה Leverkusen Express, אנייה מדגם "המבורג אקספרס" בנפח 13,200 TEU בנמל איסטנבול. האנייה, אשר הגיעה למסוף קומפורט, קבעה שיא של פעולות במסוף העסוק עם 5,500 פעולות, וזאת במסגרת פקידתה בשירות MD3 שמפעילה "הברית" (THE Alliance).

 

מנהל האזור של האפאג לויד בטורקיה, דני סמולדרס, ציין כי "ההגעה של האנייהLeverkusen Express הוא ציון דרך חשוב עבור טורקיה. שירות ה-MD3 החדש של הברית מספק לנו הזדמנויות רבות, שכן הוא מחבר את פיראוס, איסטנבול, אליאגה ומרסין ישירות עם אסיה. איסטנבול היא הנמל העיקרי בסבב הטורקי, במיוחד במשלוח המטענים במזרח הרחוק מערבה".

 

סמולדרס הוסיף כי נפח האניות מדגם ה"המבורג אקספרס", לצד הצמיחה הניכרת של האפאג לויד בטורקיה, מציבה בפני החברה אתגרים משמעותיים וכי החברה מוכנה להתמודד איתם.