חברת CMA CGM: הפסד של 109 מיליון דולר ברבעון השני

זאת בהמשך להפסדים של 43 מיליון דולר ברבעון הראשון של השנה. החברה מייחסת את ההפסדים למיזוג עם חברת הלוגיסטיקה Ceva ומדווחת כי היא מצפה לשיפור בחציון השני של השנה. מדווחת על עלייה של 6.6% בנפחים המשונעים


10:21 ,10.09.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת הספנות הצרפתית CMA CGM דיווחה לאחרונה על הפסד כספי ברבעון השני של השנה. הסיבה העיקרית להפסדים הינה המחיר הכבד שהחברה משלמת עקב המיזוג עם חברת הלוגיסטיקה Ceva. יחד עם זאת החברה מעדכנת כי פעילות ההובלה הימית ממשיכה לספק מספרים טובים ויציבים, וזאת הודות לגידול בפעילות הסחר של ארה״ב.

 

חברת הספנות הרביעית בגודלה בעולם דיווחה ביום שישי האחרון כי היא צופה שהתוצאות הכספיות שלה ישתפרו בחציון השני של השנה, ושבה וחזרה על תכניותיה לבצע רה-ארגון בשירותי הספנות שלה ולהפחית בעלויותיה.

 

על פי הדיווחים, החברה ספגה הפסד של 109 מיליון דולר ברבעון השני, וזאת בהמשך להפסדים של 43 מיליון דולר ברבעון הראשון של השנה. אולם, החברה מדווחת על גידול של 6.3% בשינוע נפחים לעומת הרבעון השני אשתקד – צמיחה לעומת גידול של 4.4% שנרשם ברבעון הראשון של השנה. החברה ציינה כי מלחמת הסחר בין ארה״ב וסין ממתנת את פעילותה בנתיב, אולם דרום-מזרח אסיה מפצה במהירות על צרכי היבוא של ארה״ב.