חדש: מסוף מכולות ריקות בחוף שמן

המסוף החדש יהווה מקום לאחסנה, טעינה, פריקה ומסירת מכולות ריקות בכל שעות היממה. בנוסף, תעניק במקום חברת נחשול שירות ביקורת מכולות


00:00 ,17.01.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

קבוצת נחשול, העוסקת בלוגיסטיקה ימית, מציעה שירות חדש ללקוחותיה מאזור הצפון. מסוף מכולות ריקות חדש בהיקף של למעלה מ-10,000 מ"ר מוקם בחוף שמן בצמוד לנמל חיפה. המסוף הממוקם מול שער 1 של הנמל יהווה מקום לאחסנה, טעינה, פריקה ומסירת מכולות ריקות בכל שעות היממה.

מחברת נחשול נמסר כי, המסוף החדש שיחל לשרת את כל חברות הספנות וחברות הובלה החל מה-1 לפברואר 2011, הינו שירות משלים ל"פרויקט לילה טוב" שיזם שר התחבורה, ישראל כץ. מנכ"ל חברת נחשול, רוני יוסף כהן, אמר כי המסוף החדש פתוח לכל לקוחות נמל חיפה והוא נותן את האפשרות לסוכני אניות וחברות ההובלה למשוך מכולות ריקות בלילה, כך שהמשאית לא צריכה לחזור ריקה והנהג יכול להשלים סיבוב נוסף.

או לחילופין, יכול נהג המשאית להביא מכולה ריקה למסוף ולהיכנס לנמל למשוך מכולה מלאה. "מדובר בשירות שלא היה קיים עד היום. אנו מאפשרים פתרון נוח ללקוחותינו וגם לנהגי המשאיות, כשהם מסיימים פעולה בנמל, הם נוסעים 100 מטר ומגיעים אלינו לאתר. אנחנו קשובים ללקוחות, מה שחסר להם אנו מפתחים עבורם".

שירות נוסף שנותנת חברת נחשול במסוף החדש הוא ביקורת מכולות. לקוחות יכולים לדעת כיצד המכולה שלהם הגיעה לנמל מהלקוח- האם היא ניזוקה בדרך או האם היא מלוכלכת ותיעוד מלא הכולל צילום של המכולה. במקרה הצורך יתבצע ניקיון על פי דרישה.

כאמור, השירות החדש תקף לכלל החברות המשתמשות בשירותים. מנכ"ל חברת נחשול אמר כי כרגע ההתמקדות היא בפיתוח השירות החדש רק בנמל חיפה.