צים הקימה חברת ייעוץ לאבטחת סייבר

החברה החדשה תספק פתרונות אבטחת סייבר בהתאמה אישית, הכוונה, מתודולוגיה והדרכה לתעשייה הימית. אלי גליקמן: צים ממוקמת באופן ייחודי להתמודד עם איומי הסייבר בענף שלנו, קיבלתי פניות מחברות בינלאומיות לייעוץ בתחום


13:38 ,31.08.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת צים מחפשת מקורות הכנסה חדשים בתחום אבטחת סייבר. החברה הודיעה על הקמתה של חברת ZKCyberStar, חברת ייעוץ לאבטחת סייבר שנוצרה בשותפות עם Konfidas התל אביבית.

 

החברה החדשה תספק פתרונות אבטחת סייבר בהתאמה אישית, הכוונה, מתודולוגיה והדרכה לתעשייה הימית ומסמנת אבן דרך נוספת בהרחבת ההיצע הטכנולוגי של צים לתעשיית הספנות.

 

בהודעת צים נמסר היום כי ״התקפות סייבר שפורסמו לאחרונה על התעשייה הימית גרמו לשיבושים משמעותיים בעלות גדולה, העלו את המודעות והדגישו את החשיבות המכריעה של אבטחת הסייבר״.

 

אלי גליקמן, נשיא ומנכ״ל צים, אמר: ״צים ממוקמת באופן ייחודי להתמודד עם איומי הסייבר בענף שלנו. בשנים האחרונות פנו אליי חברות עולמיות בבקשה לייעוץ בנוגע לאיומי סייבר, והחלטתי ליצור ZKCyberStar כדי לתמוך ולייעץ לארגונים בענף שלנו, תוך שימוש במערכת היחסים השיתופית ארוכת השנים שלנו עם צוות המומחים הבכיר בתחום אבטחת הסייבר של קונפידאס״.

 

רם לוי, מייסד ומנכ״ל קונפידאס, אמר: ״ככל שאנו מתקדמים לעבר מערכות מרושתות יותר ויותר, אבטחת סייבר חייבת להיות בראש סדר העדיפויות. השותפות הייחודית שלנו עם צים,  מובילה עולמית בתחום שינוע מכולות, תאפשר ל-ZKCyberStar לספק פתרונות אבטחת סייבר חזקים מונעי לקוח עם מומחיות ויישום גלובליים״.

את ZKCyberStar יובילו רונן מרוז כמנכ״ל, רם לוי ואלי זילברמן כספי. רונן משמש כיום כמנהל החטיבה הבין-מודאלית הגלובלית של צים, מנהל בכיר של צים בעל ידע נרחב בענף הימי. רם הוא מומחה בינלאומי לרשת סייבר, נשיא ציבור ויועץ לארגונים גלובליים בתחום הסייבר, ומזכיר לשעבר של ראש המשימה ליוזמת הסייבר הלאומית של ראש ממשלת ישראל. אלי הוא מייסד משותף ומנהל כספים של קונפידס ומומחה למוכנות המשכיות עסקית להתקפות סייבר ולניהול תגובת אירועי סייבר.

 

מוקדם יותר החודש פירטה צים תוכנת סינון חדשה המבוססת על בינה מלאכותית שיצרה כדי לאתר ולזהות אירועים של מטענים מסוכנים שלא הוכרזו כראוי, דבר שהיא מעוניינת  להעניק רישיון לעמיתיה. החברה גם מובילה את הדרך בפיתוח שטרות מטען אלקטרוניים לתעשיית הספנות, כאשר נשיא צים אלי גליקמן נחוש להפוך את הספק למוביל דיגיטלי בקרב חברות הספנות.