גודל גופן: א א א
×
לוח הפלגות
חיפוש הפלגות כללי
יש לבחור נמל בארץ
יש לבחור נמל בחו"ל
יצוא מהארץ
יבוא לארץ
מחשבוני המרה
שערי מטבע יציגים
תאריך עדכון: 22.01.2019
יחידות מטבע השער % שינוי
דולר 3.69 -0.216
אירו 4.1932 -0.24
ליש"ט 4.7596 -0.067
100 יין 3.3733 +0.021
מחשבון המרה מט"ח
מחשבוני עזר
אורך שטח נפח משקל
cm
m
km
inch
foot
yard
mile
נקה
square cm
square m
square km
square inch
square yard
square mile
נקה
cc
litre
cubic m
cubic inch
cubic yard
gallon
נקה
kg
short ton
long ton
lb
oz
נקה
חישוב משקל נפחי
סידור עבודה בנמלים

צים: מקום ראשון במדד אמינות השירות בסחר הטרנס-פסיפי

על פי הדו״ח של חברת הייעוץ Seaintel חברת צים זכתה למקום הראשון במדד האמינות בשירות הן בסחר מאסיה בכיוון החוף המערבי של ארה״ב והן בסחר בכיוון החוף המזרחי של ארה״ב
06.08.18 / 12:31
צים: מקום ראשון במדד אמינות השירות בסחר הטרנס-פסיפי
06.08.18
צים: מקום ראשון במדד אמינות השירות בסחר הטרנס-פסיפי

במה שהופך להיות שיגרה מאוד מבורכת חברת צים זכתה במקום הראשון במדד אמינות בשירות בסחר הטרנספיסי, וזאת על פי הדו״ח של סוכנות הייעוץ SeaIntel עבור חודש יולי.  

 

על פי הדו״ח, צים זכתה למקום הראשון במדד האמינות בשירות הן בסחר מאסיה בכיוון החוף המערבי של ארה״ב והן בסחר בכיוון החוף המזרחי של ארה״ב. על פי נתוני הדו״ח, צים השיגה ציון של 92 במסחר מאסיה בכיוון החוף המערבי וציון של 85 בסחר לכיוון החוף המערבי – ציונים אשר העניקו לה את המקום הראשון במדד אמינות השירות על פני חברות כמו המבורג סוד, MSC, מארסק ליין, HMM ועוד. 

 

על פי דו״ח הביצועים של סוכנות הייעוץ עבור חודש יוני 2018 צים נבחרה כחברת הספנות המצטיינת בעמידה בלוחות הזמנים בסחר בין אסיה והחוף המזרחי של ארה״ב, וזאת מתוך 19 חברות הספנות הגדולות הפועלות בסחר זה. על פי תוצאות הדו״ח חברת צים הינה חברת הספנות האמינה ביותר והכי קרובה לעמידה בלוחות הזמנים שהיא מפרסמת בסחר האמור. 

 

נציין כי חברת צים זכתה לראשונה במקום הראשון במדד זה שמפרסמת סוכנות SeaIntel מדי חודש בחודשו ביולי 2015 בנתיב סחר זה בדיוק. 

 

אלי גליקמן, נשיא ומנכ״ל צים, התייחס לדו״ח של חברת SeaIntel בחודש יוני האחרון ואמר: ״הביצועים של צים בסחר זה היו בעקביות אחד הטובים בתעשייה, עם רמות אמינות מעל הממוצע בתעשייה. מגמה זו משקפת את האסטרטגיה של צים לספק ללקוחותיה שירות אמין ואמין״.

 

 

 

 

 

 

המגזין הדיגיטלי
גיליון 927
פייסבוק

×