צים: מקום ראשון במדד אמינות השירות בסחר הטרנס-פסיפי

על פי הדו״ח של חברת הייעוץ Seaintel חברת צים זכתה למקום הראשון במדד האמינות בשירות הן בסחר מאסיה בכיוון החוף המערבי של ארה״ב והן בסחר בכיוון החוף המזרחי של ארה״ב


12:31 ,06.08.2018 מאת: מערכת פורט2פורט

במה שהופך להיות שיגרה מאוד מבורכת חברת צים זכתה במקום הראשון במדד אמינות בשירות בסחר הטרנספיסי, וזאת על פי הדו״ח של סוכנות הייעוץ SeaIntel עבור חודש יולי.  

 

על פי הדו״ח, צים זכתה למקום הראשון במדד האמינות בשירות הן בסחר מאסיה בכיוון החוף המערבי של ארה״ב והן בסחר בכיוון החוף המזרחי של ארה״ב. על פי נתוני הדו״ח, צים השיגה ציון של 92 במסחר מאסיה בכיוון החוף המערבי וציון של 85 בסחר לכיוון החוף המערבי – ציונים אשר העניקו לה את המקום הראשון במדד אמינות השירות על פני חברות כמו המבורג סוד, MSC, מארסק ליין, HMM ועוד. 

 

על פי דו״ח הביצועים של סוכנות הייעוץ עבור חודש יוני 2018 צים נבחרה כחברת הספנות המצטיינת בעמידה בלוחות הזמנים בסחר בין אסיה והחוף המזרחי של ארה״ב, וזאת מתוך 19 חברות הספנות הגדולות הפועלות בסחר זה. על פי תוצאות הדו״ח חברת צים הינה חברת הספנות האמינה ביותר והכי קרובה לעמידה בלוחות הזמנים שהיא מפרסמת בסחר האמור. 

 

נציין כי חברת צים זכתה לראשונה במקום הראשון במדד זה שמפרסמת סוכנות SeaIntel מדי חודש בחודשו ביולי 2015 בנתיב סחר זה בדיוק. 

 

אלי גליקמן, נשיא ומנכ״ל צים, התייחס לדו״ח של חברת SeaIntel בחודש יוני האחרון ואמר: ״הביצועים של צים בסחר זה היו בעקביות אחד הטובים בתעשייה, עם רמות אמינות מעל הממוצע בתעשייה. מגמה זו משקפת את האסטרטגיה של צים לספק ללקוחותיה שירות אמין ואמין״.