קו צפון אירופה של בורכרד ליינס עובר ל-Seago

תחילת הפעילות של השירות השבועי המשותף במחצית ינואר 2014. מנכ"ל לוסי בורכרד ספנות גל תורן: "אנו עושים זאת מעמדת חוזק, על מנת לתת ללקוחות את השירות הטוב והיעיל ביותר"


00:00 ,09.12.2013 מאת: מערכת פורט2פורט

החל מהמחצית השנייה של חודש ינואר 2014 תעביר חברת הספנות בורכרד ליינס את הפעילות של קו צפון אירופה לאוניות של חברת Seago.

במסגרת השירות השבוע המשותף, יפקדו האניות את הנמלים הבאים: פליקסטאו,-רוטרדם- אנטוורפן-חיפה-לימסול-אלכסנדריה-אשדוד-סלרנו-פליקסטאו.

יצוין כי בורכרד ליינס פועלת בישראל מזה 80 שנה ומיוצגת על ידי לוסי בורכרד ספנות בע"מ.

מנכ"ל לוסי בורכרד גל תורן: "אנו עושים את זה מתוך עמדת חוזק. אנו לא מוכנים להצטרף למרחץ הדמים המתרחש במחירי ההובלה מאירופה, ומתוך מחויבות ללקוחות, על מנת לתת להם את השירות הטוב והיעיל ביותר וכן להוריד עלויות.

"בנוסף, המצב בנמלי ישראל, של חוסר ידיים, לא תרם לפעילות התפעולית הנכונה ולתפוקות כפי שציפינו שתהיינה. כל זאת גרם להוצאות יתר ולתפעול מתחת להוצאות. אנו לא חושבים שעלינו לצפות את המכולות בדולרים, על מנת להמשיך ולתת את השירות ללקוחותינו.

"נמשיך לתת את השירות, אבל בעלות נמוכה יותר. אנו ממשיכים את הפעילות עם אוניות החברה בקווים האחרים ואנו תקווה שהשפיות תחזור לשוק, על מנת שנוכל לבחון את המצב, במטרה לחזור לשירות עצמאי.

ארבע האוניות החכורות שהפעילה בורכרד ליינס בקו מצפון אירופה יוחזרו לבעליהן.