צים וחברת MSC ישתפו פעולה בשירות לאדריאטי

שיתוף הפעולה יסתכם בהחלפת "סלוטים" על גבי האוניות. כתוצאה מההסכם בין צים ו-MSC היצואנים הישראלים ייהנו משירות טוב יותר על ידי פקידה של פעמיים בשבוע בנמל אשדוד ובנמל חיפה


00:00 ,28.12.2008 מאת: מערכת פורט2פורט

שיתוף הפעולה יסתכם בהחלפת "סלוטים" על גבי האוניות. כתוצאה מההסכם בין צים ו-MSC  היצואנים הישראלים ייהנו משירות טוב יותר על ידי פקידה של פעמיים בשבוע בנמל אשדוד ובנמל חיפה
 
חברת צים וחברת MSC הודיעו כי הן הסכימו להחליף Slots בקווים שהן מפעילות בשירות בין ישראל לים האדריאטי: השירות האדריאטי של חברת MSC ושירות ADX של חברת צים.
 
נציין כי חברת צים מפעילה בקו שתי אוניות וכי חברת MSC מפעילה גם בשירות לאדריאטי שתי אוניות כך שבקו זה יפעלו מעתה ארבע אוניות. הקווים יתופעלו באופן עצמאי על ידי שתי החברות ושיתוף הפעולה יסתכם בהחלפת "סלוטים" על גבי האוניות.
 
שיתוף הפעולה בין שתי החברות יחל כבר בשבוע הקרוב כאשר בנמל אשדוד תתקיים ביום שני פקידה של אוניית MSC ופקידה נוספת ביום חמישי של אוניית ZIM. יש לציין כי נמל חיפה יהיה נמל הפקידה הראשון בישראל עבור שני השירותים.
 
משתי החברות נמסר כי כתוצאה מההסכם בין שתי החברות היצואנים הישראלים ייהנו משירות טוב יותר על ידי פקידה של פעמיים בשבוע בנמל אשדוד ופעמיים בשבוע בנמל חיפה.
 
סבב הפקידה של השירות לים האדריאטי הינו כדלקמן
 
Haifa –Ashdod – Koper – Trieste – Venice - Ravenna