נשיא פיליפס העולמי הגיע לישראל

במסגרת ביקורו הוא נפגש עם נשיא המדינה, ראש הממשלה, שר התמ"ת ומנהלי הארגונים הרפואיים הגדולים בישראל. על הפרק: בחינת אפשרויות להשקעות בנושאי מחקר ופיתוח בישראל


00:00 ,10.07.2012 מאת: מערכת פורט2פורט

נשיא פיליפס העולמי, מר פראנס ואן האוטן, נחת אתמול במטוסו הפרטי לביקור בזק בישראל. במהלך ביקורו נפגש ואן האוטן, עם נשיא המדינה מר שמעון פרס, עם ראש הממשלה מר בנימין נתניהו, עם שר התמ"ת מר שלום שמחון, המדען הראשי מר אבי חסון, מנהלי הארגונים הרפואיים הגדולים בישראל וכמו כן ייפגש מר ואן האוטן עם עובדי החברה בארץ.

במסגרת הפגישה המשותפת שנערכה בין ואן האוטן לבין שר התמ"ת מר שמחון והמדען הראשי מר חסון, הועלו האפשרויות השונות להשקעות חברת פיליפס בנושאי מחקר ופיתוח בישראל בתמיכה ממשלתית.

מר ואן האוטן מסר "כי התרשם רבות מהצגת האמצעים והתמיכה שמדינת ישראל מעניקה לחברות בין לאומיות המוכנות להשקיע במחקר ופיתוח. הוא הביע עניין מיוחד בשיתוף פעולה עם משרד התמ"ת בתכניות לקידום השקעה משותפת במחקר ופיתוח של מערכות רפואיות בישראל".

יצוין שלפיליפס מרכזי מחקר ופיתוח בתחום המערכות הרפואיות בחיפה ובפ"ת.

השר שמחון בירך את נשיא פיליפס העולמית על פעילותה בתחומי התעשייה, המחקר והפיתוח וכן על היותה ספינת הדגל של תעשיית המכשור הרפואי בישראל על מאות עובדיה בארץ. עוד הוסיף השר כי הקשר עם פיליפס חשוב מאד לתעשייה הישראלית. "יש עוד מקום רב להרחבת שיתוף הפעולה. חברות רב לאומיות רבות מגלות עניין בישראל בשל יתרונותיה של ישראל בתחום החדשנות". אמר השר שמחון והזמין את פיליפס לקחת חלק ביום החדשנות ישראל- הולנד.

בתום המפגש הזמין השר שמחון את נשיא פיליפס העולמי, שזהו ביקורו הראשון בישראל, לבקר שוב בארץ והפעם לביקור פרטי ולבקר בביתו של השר בצפון, שם יוכל להתרשם מהישגי ישראל בתחום החקלאות התעשייה והתיירות.

רויאל פיליפס אלקטרוניקה הולנד (NYSE: PHG, AEX: PHI) הינה חברה העוסקת במגוון נושאים הנוגעים לבריאות ולתנאי מחייה, ומתמקדת בשיפור חייהם של בני האדם באשר הם באמצעות חידושים ברי קיימא. כמובילה עולמית בתחומי הבריאות, הצרכנייה והתאורה, משלבת פיליפס פתרונות טכנולוגיים ועיצובי מוצר המתמקדים בצרכן, ומפותחים בהתאם להבנה מעמיקה של בסיס הצרכנים ומיצוב מותג הדוגל ב"הגיון ופשטות." מטה חברת פיליפס ממוקם בהולנד, והיא מעסיקה למעלה מ-122,000 עובדים בלמעלה מ-100 מדינות ברחבי העולם. בשנת 2011 הציגה החברה מכירות בסך של 22.6 ביליון יורו. פיליפס הינה מובילה עולמית בטיפול קרדיולוגי, טיפול חירום וטיפולי בריאות ביתיים. כמו גם פיליפס מספקת פתרונות תאורה חסכוניים באנרגיה ויישומי תאורה חדישים, בנוסף למוצרי לייף- סטייל המעצימים את רווחתו והנאתו של המשתמש. לחברה מוצרים מובילים בתחום מסכי טלוויזיה שטוחים, מכונות גילוח וטיפוח לגבר, מכשירי בידור ניידים, ומוצרים בתחום בריאות הפה.