הוטמעה מערכת לשילוח מטענים ועמילות מכס בחברת סי-ווי לוגיסטיקס

הפרויקט, שעלותו כ-700 אלף שקל, בוצע על ידי חברת מג'יק ישראל, בשיתוף עם טיטאן, ומקושרת לאגף המכס, נמלי הים והאוויר, מסופי מטענים ועוד


00:00 ,26.12.2012 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת מג'יק תעשיות תוכנה, ספקית גלובלית של פלטפורמות תוכנה לצרכי פיתוח יישומי מובייל, יישומי ענן, ואינטגרציית תוכנה בארגונים, הודיעה כי הטמיעה את מערכת 4Trade לשילוח מטענים ועמילות מכס במשרדי חברת השילוח הבינלאומי סי-ווי לוגיסטיקס (SeaWay Logistics) ברמת גן.

הפרויקט, המוערך בכ-700 אלף שקל, התבצע בשיתוף פעולה בין חברת מג'יק לחברת טיטאן. במסגרתו הטמיעה טיטאן מערכת תפעולית ופיננסית חדשה למשלחים ולעמילי מכס בחברת סי-ווי.

המערכת שהוטמעה מבוססת על פלטפורמת היישומים הגמישה Magic xpa. המערכת פועלת במרכז החברה ברמת גן ובסניפים בנמלי הים והאוויר ומקושרת לגופים רבים, ביניהם אגף המכס, הנמלים הימיים והאוויריים, מסופי מטענים וגופים מסחריים גדולים.

כחלק מפרויקט התקנת המערכת אוחדו מערכות השילוח, העמילות והכספים למערכתERP אחת, עם השמת דגש על הצגת מידע מרכזי לגבי כל לקוח לדרגי הניהול, כולל כל ההיבטים התפעוליים והפיננסיים.

מערכת 4Trade מטפלת במטענים, החל משלב קבלת הזמנה, דרך הובלתו מחו"ל ועד לשחרורו במכס והעברתו ללקוח. המטען מנותב אוטומטית בין מחלקות החברה בהתאם לשלבים בתהליך, תוך כדי עדכון שוטף של הגורמיםהרלבנטיים בחברה ומחוץ לה. המערכת מספקת בקרות והתראות אוטומטיות על חריגים בתהליכי העבודה ומעקב עדכני בזמן אמת על החשיפה הכספית של החברה מול לקוחותיה.

מנהל הפיתוח בטיטאן ישי יצחקי: "יתרונות מערכת 4Trade היא בהיותה מערכתERP המספקת אינטגרציה מלאה של כל המחלקות בארגון".

סמנכ"ל שיווק ושותפים במג'יק ישראל אריק מיפנו: "לקחנו חלק בפרויקט מורכב בעל סיכון רב והצלחנו להשלים את הפרויקט בזמן ובתקציב שהוגדרו מראש.

מג'יק מפתחת פלטפורמת פיתוח יישומים ואינטגרציה. לחברה 14 משרדים בעולם ונוכחות בלמעלה מ- 50 מדינות, עם רשת גלובלית של שותפים עסקיים,עצמאיים בתי תוכנה, אינטגרטורים, יועצים ושותפי OEM. לחברת מג'יק שותפויות עסקיות עם יצרניות תוכנות IT מובילות כגון: SAP, salesforce.com, Oracle ו –IBM.