קבוצת מילניום תעניק חסות ראשית למועדון הכדורגל בית״ר ירושלים

במסגרת הסכם החסות, יתנוסס הלוגו של קבוצת מילניום בקדמת החולצות של הקבוצה הבוגרת, קבוצות מחלקת הנוער, וכן על החולצות שיירכשו על ידי האוהדים ומעתה תיקרא הקבוצה בית"ר "מילניום" ירושלים


09:47 ,18.08.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

קבוצת מילניום, מהחברות המובילות בעולם הלוגיסטיקה, חתמה בשעות הצהריים על הסכם חסות ראשי לשנת 2019-2020 עם מועדון הכדורגל בית״ר ירושלים, ומעתה תיקרא הקבוצה בית"ר "מילניום" ירושלים.

 

בטקס החגיגי שנערך היום, לקחו חלק בעלי בית"ר ירושלים משה חוגג, יו"ר המועדון אלי אוחנה, מנכ"ל המועדון מוני ברוש ואילו מטעם חברת מילניום הגיעו הבעלים ומנכ"ל הקבוצה, שמעון סבח, ומנהלי הפיתוח העסקי שגיא ועומרי סבח.

 

במסגרת הסכם החסות, יתנוסס הלוגו של קבוצת מילניום בקדמת החולצות של הקבוצה הבוגרת, קבוצות מחלקת הנוער, וכן על החולצות שיירכשו על ידי האוהדים וימלאו את אצטדיון טדי. ובנוסף, קבוצת מילניום תהנה מפרסום נרחב וחשיפה בכל דרכי הפרסום והדיגיטל שהמועדון של בית״ר ירושלים יכול להציע. 

 

בעלי המועדון, משה חוגג, אמר לאחר החתימה על ההסכם לפני מספר דקות: "קבוצת מילניום הינה חברה גדולה ונחשבת מאוד בתחומה, ואנחנו שמחים על החלטתה להצטרף למשפחת בית"ר ירושלים. קבוצת מילניום תהנה מחשיפה אדירה, ומהיום היא חלק מהמותג שלנו. אנו מודים לחברה על הבחירה בדרך החדשה ועל הרצון המשותף להיות חלק בלתי נפרד מהמועדון. החתימה עם מילניום מביאה לידי ביטוי עלייה משמעותית בהיקף הספונסרים שמתחברים למועדון ואת הבעת האמון במותג שהולך בדרך הבית״רית של ואהבת לרעך כמוך".

 

בעלי החברה, האחים פיני ושמעון סבח, מסרו: ״כאוהדים שמלווים את הקבוצה כבר עשרות שנים זהו יום מרגש עבורנו, קבוצת מילניום ובית"ר חולקות חזון וערכים משותפים. אנו מברכים על הדרך של המועדון ועל המסר בו הוא דוגל - ואהבת לרעך כמוך, ומאמינים כי בעבודה שיווקית משותפת של בית"ר מילניום ירושלים נצמיח את 2 המותגים להצלחות גדולות ומשותפות ובעזרת – השם לאליפויות רבות״.

 

עמרי סבח, מנהל הפיתוח העסקי בקבוצה, הוסיף וציין שלאחרונה וכחלק מתכנית השיווק והפרסום של הקבוצה, השיקה מילניום אתר אינטרנט חדשני ומתקדם, כמו גם דף פייסבוק הזוכים, לדבריו, לענין רב בקרב הלקוחות בענף.

 

נזכיר כי קבוצת מילניום מספקת מעטפת שירותים ופתרונות לוגיסטיים בתחומי ההובלה, האחסנה והשירותים. לקבוצה 8 סניפים בפריסה ארצית.