פריץ: מרלו״ג חדש בהשקעה של 130 מיליון שקלים לטובת שת״פ לוגיסטי עם HP

במסגרת שת״פ זה תקים פריץ מרכז לוגיסטי אוטומטי חדש אשר יאפשר לקלוט, לאחסן ולנפק את כל חלקי החילוף של HP אינדיגו וסאייטקס. המרלו״ג מתוכנן להיכנס לפעילות בסוף 2021 ולשרת לקוחות נוספים מתחומי ההייטק והריטייל


13:39 ,04.02.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת פריץ ו-HP חתמו על חוזה ארוך טווח במסגרת שת״פ בתחום הלוגיסטיקה ושרשרת האספקה. במסגרת הסכם זה, פריץ תקים מרכז לוגיסטי אוטומטי ראשון מסוגו בישראל במרכז הארץ, בהשקעה של מעל 130 מיליון שקלים. מרלו״ג זה יקדם את HP במהפכת האוטומציה במסגרת המהפכה התעשייתית הרביעית, ויאפשר לקלוט, לאחסן ולנפק את כל חלקי החילוף של HP אינדיגו וסאייטקס וכן לקוחות נוספים.

 

המרכז הלוגיסטי, בתכנון חברת רוזנשטוק שיפור הנדסה ולוגיסטיקה, אמור לקום בסוף שנת 2021 וישרת גם לקוחות מגוונים מתחומי ההייטק והריטייל. הטכנולוגיות שיובילו את המרלו״ג תהיינה טכנולוגיות קצה לשינוע ואחסון קופסאות ועגורנים לאחסנת ושינוע משטחים.

 

במרלו״ג יהיו מסועי פריקה של מכולות ללא צורך בסבלות והוא יוכל לתת מענה גם לעבודות ערך מוסף של הכנת קיטים, גיור מוצרים וכדומה, כל זאת באמצעות מערכות אוטומטיות מתקדמות. המרלו״ג ישתמש במספר שיטות ליקוט כדי להתאים למספר רב של לקוחות ויוכל לבצע הפצה יעילה של המוצרים המאוחסנים בתוכו.

 

מחברת HP נמסר כי ״חברות HP אינדיגו וסאיטקס רואות בהתקדמות הטכנולוגית בתחום שרשרת האספקה חשיבות עליונה לשיפור התהליכים הלוגיסטים, התייעלות וקפיצת מדרגה בתפעול השוטף של הייצור והשילוח. עתיד עולם שרשרת האספקה טמון באוטומציה ודיגיטציה ולפיכך אנו שמחים כאשר ספקנו מחליטים להתעדכן ולהשקיע מבעוד מועד בעתיד זה״.