אוריין התגייסה למען עמותת איל"ן לנכים

חברת הלוגיסטיקה רכשה 180 כרטיסים לאירוע התרמה למען הקמת מרכז יום חדש למטופלי עמותת איל"ן בתל אביב. זו השנה השניה בה מלווה אוריין את פעילות העמותה


00:00 ,03.02.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

אוריין, חברת השילוח הבינלאומי והלוגיסטיקה, נרתמה לסייע להקמת מרכז יום לנכים בוגרים בעיר תל אביב, כחלק מפעילותיה לטובת הקהילה.

מהחברה נמסר כי, היא רכשה 180 כרטיסים לאירוע שנערך השבוע במוזיאון תל אביב בהשתתפות ראש עיריית תל אביב רון חולדאי, אנשי עסקים ומנהלים בחברות מובילות במשק.

המרכז ישמש את מטופלי איל"ן לשיקום, פעילות גופנית, תעסוקה ופעילויות העשרה ויסייע במתן אפשרות לנכים בוגרים להמשיך ולגור יחד עם משפחותיהם בקהילה. בחברה ציינו כי, זו השנה השניה בה מלווה אוריין את פעילותה של עמותת איל"ן, סניף תל אביב.

עוד נמסר כי, בפתיחת האירוע, בהנחייתה של שירה פליקס, בירכו את מאות המוזמנים מנכ"ל איל"ן שמעון צוריאלי, יו"ר סניף איל"ן תל אביב, חנה לאור וראש עיריית תל אביב חולדאי שסיפר כי העירייה רואה בהקמת מרכז היום מטרה נעלה ופועלת זמן רב לקידומה. מסמר הערב היה הזמר דוד דאור, שהוא ולהקתו תרמו את ההופעה לאיל"ן תל אביב. בין הנוכחים באירוע, יריב פוזנר, סמנכ"ל שיווק ומכירות באוריין.