אייל סלע לוגיסטיקה באפליקציה משודרגת לאייפון ולאייפד

אייל סלע לוגיסטיקה מציעה אפליקציה חינמית לאייפון ולאייפד הכוללת מחשבון המאפשר לחשב נפח מטענים ליחס המקובל למטענים בהובלה אווירית ולמטענים חלקיים בהובלה ימית ויבשתית. גרסה 1.2 הושקה ב-5 ליוני


00:00 ,29.06.2011 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת אייל סלע לוגיסטיקה בינלאומית מציעה ללקוחותיה אפליקציה לאייפון ולאייפד בחינם, המכילה מחשבון המאפשר לחשב משקל ו/או נפח לחיוב בהתאם ליחס המקובל למטענים בהובלה אווירית ולמטענים חלקיים בהובלה ימית ויבשתית.

מחברת אייל לוגיסטיקה נמסר כי, האפליקציה מאפשרת להזין את משקל ומידות המטען, והיא מחשבת את המשקל לחיוב לפי יחס משקל/נפח המקובל בשילוח בינלאומי בהובלה אווירית וימית. בהובלה אווירית יחס נפח:משקל (1:6) ובהובלה ימית יחס נפח:משקל (1:1). לדוגמא, מטען בעל משקל פיזי של 120 ק"ג ונפח של 1 מ"ק, יחויב בהובלה אווירית לפי משקל נפחי של 166 ק"ג. 

 

עוד נמסר כי, האפליקציה שימושית וחדשנית, משנה ומפשטת את הטיפול בתהליך שילוח המטענים, חוסכת זמן ומונעת טעויות, במיוחד כשנדרש חישוב הנפח לכמות גדולה של אריזות במידות שונות באותו משלוח. עד כה הורידו את האפליקציה אלפי משתמשים ברחבי העולם, והאפליקציה מדורגת בין המקומות הראשונים בעולם בחנות האפליקציות של אפל בתחום.


מחברת לוגיסטיקה ציינו עוד כי, האפליקציה המוצעת כרגע הינה גרסה משופרת לאפליקציה שהושקה ב-10 לפברואר 2011. היכולות הייחודיות בגרסה 1.2 שהושקה ב-5 ליוני כוללות: משלוחי קונסולידציה/אסמבלי – ניתן לחשב את הנפח לחיוב והמשקל הכללי של מספר אריזות במידות שונות ומשקלים שונים באותו משלוח. סוגי משקל – ניתן להזין למחשבון את משקל החבילות בכל יחידות המשקל הקיימות (קג,טון,פאונד).

 

יחידות מידה - ניתן להזין למחשבון את מידות החבילות בכל יחידות המידה הקיימות (מילימטר,סנטימטר,מטר,אינצ', פיט). המרת תוצאת החישוב – לאחר שמתקבלת תוצאת הנפח והמשקל , ניתן להמיר, לדוגמא משקל מקילוגרם לפאונדים, נפח ממטר מעוקב לפיט מעוקב וכו. קבלת תוצאת החישוב באימייל – לאחר חישוב הנפח לחיוב של האריזות ניתן לקבל את פירוט תוצאות החישוב בצירוף כל פרטי המטען שהוזן לכתובת אימייל. קבלת הצעת מחיר – לאחר חישוב נפח המטען ניתן לשלוח בקשה להצעת מחיר.

עוד צוין כי, המחשבון מועיל למי שמתעניין בשילוח מטענים או עוסק בשילוח בינלאומי, לעוסקים בסחר חוץ, יצוא וייבוא, ליבואנים, ליצואנים, לחברות שילוח בינלאומי, ספנות ותעופה. ניתן להוריד את האפליקציה בחינם בחנות האפליקציות של אפל, לבעלי נייד מסוג אייפון. להורדת האפליקציה יש להקליד בשורת החיפוש "CARGOLATOR" או דרך קישור:http://itunes.apple.com/il/app/cargolator/id406022563?mt=8