בדרך לעוד אתגר

UPS ישראל סיימה את המכלת עשרת האופנועים שישתתפו במרוץ רומניאקס ברומניה, הנחשב לקשה ולאתגרי בעולם


11:14 ,23.06.2015 מאת: מערכת פורט2פורט

קבוצת UPS ישראל למרוץ רומניאקס רומניה, שיוצאת להתחרות במרוץ הראלי הארד-אנדורו הקשה בעולם, סיימה את שלב ההמכלה של עשרת האופנועים שיעשו את דרכם במשך כשלושה שבועות, עד ליעדם הסופי בהרי הקרפטים.

 

האופנועים החלו את דרכם  ביום חמישי האחרון בבית UPS, נארזו בארגזים מיוחדים ונשלחו בשילוח ימי ויבשתי משולב של UPS. לאחר ההמכלה ייצאו האופנועים בשינוע ימי מנמל אשדוד לנמל קונסטנסה ברומניה, משם ישונעו יבשתית לסיביו שבהרי הקרפטים, העיר שמארחת את המרוץ ומהווה נקודת הזנקה. בנוסף לאופנועים נארזו ונשלחו גם חלקי חילוף, צמיגים וציוד רכיבה.

 

מרוץ רדבול רומניאקס מתקיים השנה בפעם ה-12 לאורך חמישה ימים מפרכים בעיר סיביו שברומניה ובסביבתה. במרוץ משתתפים 365 מטובי הרוכבים בעולם ממעל ל-37 מדינות, מתוכם 10 ישראלים. למתמודדים צפויה התמודדות עם איתני הטבע, מצבים טכניים של האופנועים, וכמובן אתגרים פיזיים ומנטליים. מרוץ מסוג זה, אשר נחשב למרוץ הקשה והמאתגר בעולם, מחייב מהירות, סיבולת לאורך זמן, נחישות, מיקוד ורכיבה תחת לחץ.

 

סמנכ"ל שיווק ומכירות ב-UPS בישראל רונן כהן: "שירות ה- Fright של UPS מאפשר לשנע את האופנועים באוויר ובים במהירות ובבטיחות למסלול ברומניה ובחזרה. במקום לשכור אופנועים ברומניה, פעולה שהיתה דורשת הגעה מוקדמת, בנוסף לחוסר התאמה של הרוכב לאופנוע ותחזוקה נמוכה של כלי שכור לעומת כלי פרטי, ניתן כעת, בקלות ובמהירות, לשנע את האופנועים האישיים ולהגיע להישגים גבוהים בתחרות".