בנסרד מגדילה פעילותה בטוניסיה עם פתיחתן של שתי מחלקות חדשות

החברה הודיעה על פתיחתן של מחלקה ימית ומחלקת תובלה וכביש והודיעה כי תרחיב בקרוב את שטחי האחסון מ-1,200 מ״ר לכ-2,500 מ״ר. החברה הצטרפה לפורום הכלכלי של צרפת - תוניסיה


09:34 ,18.07.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

מחברת IBL, נציגתה של Bansard International בישראל, נמסר כי החברה מחדשת את נציגותה בטוניסיה עם הקמת 2 מחלקות חדשות: מחלקה ימית ומחלקת תובלה וכביש.

 

מהחברה נמסר כי בתוך שנתיים גדלה פעילות הסניף ב-66% ולכן היה הכרחי לחשב מחדש את סביבת העבודה והפעילות של החברה. עוד נמסר כי השלב הבא יהיה הרחבת שטחי האחסון של החברה מ-1200 מ״ר ל-2500 מ״ר.

 

בתוך כך נציין כי חברת BANSARD טוניסיה מצטרפת לפורום הכלכלי של צרפת-תוניסיה. הקבוצה ממשיכה את התפתחותה במגרב ובטוניסיה כפי שמעידים ההישגים האחרונים כגון הפרויקט התעשייתי של Figeac Aero אשר התרחש בחודש ינואר האחרון בו החברה ביצעה בהצלחה הובלה יוצאת דופן של מיכון עשוי טיטניום לתעשיית האווירונאוטיקה מהעיר  ROISSY EN FRANCE בצרפת לעיר MGHIRA שבטוניסיה. מדובר על מטען מיוחד שהובל בבטחה בין שתי המדינות.

 

ההשתתפות בפורום הכלכלי של צרפת-תוניסיה בפריז ופתיחת נציגות חדשה בתוניסיה בראשות Jino Inzerillo מחזקת את שיתוף הפעולה בין שתי המדינות ומאפשרת מתן פתרונות לוגיסטיים רחבים יותר.