חברת Worker ייבאה 5 טון ציוד מיגון אישי

בעקבות פנייה ממשרד הביטחון החברה ייבאה במטוס חכור שהגיע מסין ציוד מיגון אישי בשיתוף חברת ICL. מהחברה נמסר כי ישנם מטוסים נוספים שצפויים להגיע לארץ עם נשמיות וציוד מיגון נוסף עבור משרד הבטחון


12:40 ,12.04.2020 מאת: מערכת פורט2פורט

 

מחברת WORKER נמסר כי היא קיבלה פנייה ממשרד הבטחון לספק ציוד בהיקף גדול של סרבלי מיגון, נשמיות, כפפות וכו׳. כספק ציוד מיגון אישי בשוטף לצה״ל ולכוחות הבטחון החברה נענתה לאתגר.

 

דורון יפה, מנכ״ל חברת Worker: ״מדובר על תהליך מורכב ומאתגר, החל ממציאת ספק שיהיה מסוגל לייצר את הציוד בהתאם לדרישות ולתקנים המחמירים, ושיהיה מסוגל לעמוד בלוחות זמנים צפופים. חברת ICL נענתה לאתגר השינוע על אף המשקל הכבד של הציוד - 5 טון״. יפה הוסיף כי היות ומחוז WUHAN היה סגור בעת ביצוע ההזמנה נדרש לשנע את כל הציוד במשאיות במשך לילה שלם לשנחאי.

 

חברת Worker בשיתוף חברת ICL חכרו מטוס להבאת סחורה בזמן שיא עקב המצב בארץ. מדובר ב-5 טון של ציוד סרבלים אטומים למיגון נגד הקורונה. הציוד הוטס ישרות משנחאי בסין בטיסה לישראל. הסחורה מיועדת עבור מדינת ישראל, משרד הבטחון וכוחות גדולים במשק. ישנם מטוסים נוספים שצפויים להגיע לארץ עם נשמיות וציוד מיגון נוסף עבור משרד הבטחון.

 

צפו בסרטון המציג את הסחורה על גבי מושבי הנוסעים במטוס:

 

 

חברת worker הינה חברה בבעלות פרטית של דורון ויוסי יפה. מדובר בחברה מהגדולות בישראל לציוד מיגון אישי, ביגוד ונעלי עבודה.

 

צפו בדבריה של ורד רונן, מנהלת חטיבת הבטיחות בחברת וורקר:

 

 

צפו בדבריו של דורון יפה, מנכ״ל חברת וורקר: