יש-ליין סגרה שנה עם פוליקר

חברת השילוח סיכמה את 2014 בהצגת ההישגים והחזון המעודכן והציגה את יעדיה ל-2015, הכוללים את חיזוק התשתיות הקיימות ובניית מוצרים חדשים


12:55 ,09.12.2014 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת השילוח יש-ליין סיכמה את שנת 2014 בכינוס כלל עובדי החברה לארוחת ערב חגיגית במסעדת החמאם ביפו העתיקה ובהופעה של יהודה פוליקר שנערכה בהיכל התרבות. ההופעה התקיימה במסגרת אירוע התרמה למען העמותה לילדים בסיכון.

 

באירוע החגיגי הוצגו הישגי החברה בשנה המסתיימת וכן יעדיה לשנת 2015. הבעלים והמנכ"ל החברה ראובן הרשקוביץ חשף את חזונה המעודכן של החברה - מצוינות כדרך חיים - שמשקף שנים של פעילות ענפה ופורייה כבסיס להתנהלות החברה ועובדיה.

 

לדברי ראובן הרשקוביץ, בשנת 2014 החלה יש-ליין לפעול נמרצות לביסוס וחיזוק מעמדה - תהליך שכלל את ביסוס תשתיות החברה בפן טכנולוגי והאנושי כאחד. לדבריו, בפן הטכנולוגי הקימה יש-ליין מערך של מערכות מידע, רכשה מניה בחברת עמיטל והחלה בשדרוג מערכות המחשב. בנוסף השלימה יש-ליין בהצלחה מעבר למיחשוב ענן, שאפשר לה גמישות מערכתית גבוהה ויכולת שרידות גבוהה. בפן האנושי, נמסר, ביצעה יש-ליין רה-ארגון לחלק ממחלקות החברה, בנתה מערכי הדרכה והשקיעה בכוח אדם. 

 

״ב-2015 מתכוונת יש-ליין להמשיך ולהציב לעצמה יעדי צמיחה ופיתוח משמעותיים, הכוללים את חיזוק התשתיות הקיימות ובבניית מוצרים חדשים״, מסר ראובן הרשקוביץ מנכ״ל החברה.

 

נזכיר כי בצפון אמריקה מייצגת יש-ליין את חברת DCL מקבוצת VANGUARD, עם נקודות איסוף בכל צפון היבשת. ואילו באירופה יצרה יש-ליין מערך של שותפויות אסטרטגיות, שמאפשרות, לדברי מנכ״ל החברה,  גמישות תפעולית רבה ומתן מגוון פתרונות שילוח ייחודיים, הבאים לידי ביטוי בחיסכון בזמן ובעלות עבור הלקוח.