מנטפילד חונכת משרדים חדשים באיטליה

המשרדים יתפרסו על פני שבע ערים באיטליה, כשהמשרד המרכזי במילנו יכלול גם מחסן לוגיסטי


00:00 ,21.11.2013 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת מנטפילד חונכת משרדים חדשים באיטליה.

המשרדים ייפרסו על פני שבע ערים מרכזיות באיטליה, בהן מילנו, פירנצה, רומא, ויצ'נזה ועוד. המשרד הראשי ממוקם במילנו והוא יכלול גם מחסן לוגיסטי.

המשרדים החדשים יתנו מענה להובלות ימיות, אוויריות, יבשתיות, איחסון, ושירותי לוגיסטיקה שונים.

פתיחת המשרדים מהווה נדבך חשוב בשרשרת האספקה של מנטפילד באירופה ובעולם, והינה שלב נוסף במהלך ההתרחבות והצמיחה של החברה.

מנהל הפעילות של מנטפילד באיטליה אלברטו ביאנקי: "חברת מנטפילד ראתה באיטליה יעד אסטרטגי בתחום השילוח הבינלאומי והלוגיסטיקה לאירופה ולרחבי העולם. הושקעה מחשבה רבה בנושא ולאחר בחינת כל האופציות הוחלט על פתיחת שבעה משרדים ומחסן לוגיסטי ברחבי איטליה, שיתמכו במערך הבינלאומי הכולל של החברה".

יצוין שמנטפילד היא בין היחידות מביןחברותהשילוחוהלוגיסטיקההגדולותבישראל, שהיא חברה כחול-לבןשהתרחבה, יצאהאתגבולותהארץבכוחותעצמהויצרה רשת גלובלית הצומחת בקצב מרשים. הרשת הבינלאומית של החברה מונה כיום 16 משרדים בבעלותה.

על פי נתוני מכון היצוא הישראלי, איטליה נמצאת בין עשרת יעדי היצוא העיקריים של ישראל. במחצית הראשונה של שנת 2013 רשם היצוא לאיטליה עלייה של 2%. מוצרי היצוא העיקריים לאיטליה הם כימיקלים, טלקומוניקציה, ביוטכנולוגיה, ציוד רפואי, אבטחה , איכות סביבה, אנרגיה, מוצרי צריכה ועוד.

מרבית הייצוא מאיטליה הוא לגרמניה, צרפת, ספרד, ארצות הברית, בריטניה ושוויץ. עיקר המוצרים שמיוצאים מאיטליה הם מוצרים הנדסיים, טקסטיל וביגוד, מכונות לייצור, רכבים, ציוד תחבורה, כימיקלים, מזון ומוצרי צריכה.