קבוצת מעין: נציגי הנהלת CWT Globelink ביקרו בישראל

במהלך הביקור התקיימו דיונים מקצועיים בין נציגי החברות במטרה לשפר את השירותים הניתנים למשלחים הישראליים ולקוחות מעין. דודי רוזברוך: הביקור – שיאו של שת"פ בין שתי החברות


13:00 ,01.03.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

במהלך השבוע האחרון התקיים ביקור בן שבעה ימים של הנהלת CWT Globelink מסינגפור המיוצגת בישראל ע"י קבוצת מעין. מר Daniel Tok מנכ"ל קבוצת גלובלינק והגברת Priscilla Teoh מנהלת הפיתוח העסקי של קבוצת Globelink הגיעו בפעם הראשונה לביקור בישראל והתארחו בקבוצת מעין ואף ניצלו את הזמן למספר טיולים ברחבי ישראל.

 

קבוצת Globelink הינה חברת ה NVOCC הגדולה ביותר באסיה עם כיסוי מלא של נמלי הים במזרח הרחוק, ופריסה של רשת סוכנים עולמית המשרתת למעלה מ-1,200 יעדים שונים בכל העולם.

 

במהלך הביקור התקיימו דיונים מקצועיים בין החברות במטרה לשפר את השירותים הניתנים למשלחים הישראליים והלקוחות הישירים של קבוצת מעין.

 

מר דודי רוזברוך, מנכ"ל ל מעין אוברסיז, מוסיף כי "ביקור זה הינו שיאו של שיתוף פעולה בין קבוצת מעין לקבוצת גלובלינק הנמשך מאז 2008". עוד מוסיף דודי "ללא ספק ביקור זה תרם רבות להבנה עמוקה של מבנה שוק השילוח בישראל וצרכי המשלחים והלקוחות הישראליים. אין לנו ספק כי השותפות העמוקה עם Globelink בשילוב עם הצוות המקצועי של מעין ימשיכו להיות הגורם המוביל בקווי הסחר לישראל".