קבוצת פליינג קרגו ו-FedEx ישראל העניקו חסות למירוץ למען מאבק ב- ALS

במסגרת הענקת החסות רכשו כתרומה 100 כרטיסים למרוץ שחולקו ללקוחות ועובדי החברות הבנות


13:18 ,20.06.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

FedEx ישראל ופליינג קרגו העניקו חסות למרוץ למען מחלת ה- ALS של עמותות "פרס לחיים" ו- friends4ALS, זאת השנה החמישית ברציפות, שנערך ברמת השרון.

 

במסגרת הענקת החסות, קבוצת פליינג קרגו וחברת הבת FedEx ישראל רכשו כתרומה 100 כרטיסים למרוץ שחולקו ללקוחות ועובדי החברות הבנות. מעל 100 משתתפים ובני משפחותיהם השתתפו במרוץ ולקחו חלק באירוע שכלל הפנינג למשפחות. כמו כן, עובדי הקבוצה התנדבו ביום האירוע – וסייעו החל משלב ההקמה ועד הפירוק.  

 

המרוץ, שהוזנק מרח' השרף פינת הלבונה במערב רמת השרון, כלל שני מסלולים לבחירה: מסלול הליכה או ריצה של 2 ק"מ. המרוץ משך אליו רצים ומשפחות רבות שהגיעו להזדהות עם מאבק מחלת ה-ALS ונהנו גם מהפנינג עם הפעלות לילדים עם סיום המרוץ.

 

אדוארדו מנדוסה, מנהל שיווק ארצי של חברת FedEx, אמר: "אנחנו שמחים וגאים להתגייס למען מטרה חשובה זו, ורואים את התרומה לקהילה כחלק בלתי נפרד מהרוח המשפחתית של חברת FedEx." כל הכנסות המרוץ הינן קודש לקידום חקר מחלת ה-ALS ותמיכה בחולים.

 

בתמונה (מימין לשמאל): למעלה מימין: יוסי סויסה, מנהל מכירות ב-FedEx, אדוארדו מנדוסה, מנהל השיווק של FedEx ישראל, אייל מיטרני, מנהל מחלקת תמיכה טכנית ב-FedEx. למטה מימין: בר גטניו, עובד במחלקת הייבוא ב-FedEx, מורן יצחקי, מנהלת מכירות ב-FedEx, עמית גרבלי, אחראית שיווק ב-FedEx ונירית דעיה, אחראית אירועים ב-FedEx.