2,800 איש ביקרו בכנס PORT2PORT

האירוע אתמול התאפיין במשב רוח רענן וקהלים חדשים שהתקבל הודות לשילובן של חברות חדשות בקרב המציגים


14:39 ,26.06.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

כנס PORT2PORT שנערך אתמול באקספו ת״א משך אליו מאות אנשים שגדשו את התערוכה, ביקרו בביתנים, פגשו קולגות ונהנו מאווירה טובה וחוויה חד פעמית שמתרחשת פעם בשנה.

 

האירוע אתמול התאפיין במשב רוח רענן שהתקבל הודות לשילובן של חברות חדשות בקרב המציגים שמשכו קהל רב, הביתנים של חברת נמל חיפה, צים, UPS ריכזו אצלם תנועה רבה, חברות המלגזות עוררו התפעלות עם המכשירים הכבדים שהביאו לתצוגה והתערוכה בכללותה זכתה להתפעלות רבה מצד המבקרים הודות לארגון המקצועי, האווירה הנעימה וקהל הרב שהצליחה למשוך אליה.

 

גם הוועידה על תכניה המקצועיים משכה מאות מבקרים ולמרות שהתחילה באיחור ישראלי אופייני הנוכחים באולם שמעו מצגות מרתקות מפי מנכ״ל צים, אלי קליגמן, שחלק אנקדוטות משעשעות מחדרי ניהול המשא ומתן, שי גוטמן, סמנכ״ל טכנולוגיות וחדשנות בחברת UPS ישראל שהביא מצגת יפהפיה אודות ״עולם בהפרעה״ והדרכים להתמודד איתה. איתן בוכמן, סמנכ״ל שיווק של חברת Freightos, חשף גם הוא במצגת שלו נתונים מרתקים אודות הסחר הימי וחוסר השקיפות לגבי מידע אודות מחירים או מיקום המכולות אפילו כיום, וההזדמנויות שהן מעניקות לפלטפורמות דיגיטליות, וחשף כי פלטפורמת המחירים של Freightos תתחיל לפעול בישראל בשנה הקרובה.

 

עוזי יצחקי, יו״ר חברת נמל ישראל, שהתראיין במליאה על ידי גיא זהר, ציין כי ״ענף הספנות עובר בשנים האחרונות שינויים ותמורות רבות, המשפעים גם על השרשרת הלוגיסטית, אנו, בחברת נמלי ישראל, מקפידים לעקוב  אחר השינויים בכל התחומים- גלובליזציה, בריתות חדשות, קווי סחר ארוכים ועוד זאת על מנת לתת את המענה הטוב והמותאם ביותר  לצרכי הספנות הישראליים במסגרת התחרות הגוברת״. 

 

אירוע הסטארט-אפ זכה להצלחה רבה ולאחר שחמשת הפיינליסטים הציגו בפני השופטים את המצגות שלהם, הוכרזה חברת Wave בראשות גדי רושין כזוכה ב-PORT2PORT STARTUP CHALLENGE.