נשיא ישראלי למועצה הבינלאומית לטכנולוגיות מידע

שמעון ברונר יעמוד בראש הארגון, שהוקם במטרה לקדם החלפת רעיונות, ידע וניסיון בתחומי הניהול והארגון, כמו גם בתחום השימוש בטכנולוגיית המידע בממשלות


00:00 ,24.10.2012 מאת: מערכת פורט2פורט

שמעון ברונר, מנהל אגף בכיר למערכות מידע במשרד התמ"ת נבחר לעמוד בראש המועצה הבינלאומית לטכנולוגיות מידע (ICA), בה הוא משמש כנציג הישראלי הבכיר. המועצה עורכת בימים אלה בירושלים את כינוסה השנתי, בהשתתפות 56 נציגים מ-21 מדינות.

ברונר: "אני גאה מאוד בהישג הלאומי והאישי כאחד, שיאפשר לי להמשיך ולקדם את מעמדה של ישראל כמובילה עולמית בתחומי החדשנות בכלל וטכנולוגיות המידע בפרט".

ברונר (60) הוא בעל וותק של 30 שנה במשרדי התמ"ת והעבודה. הוא מחזיק בתואר ראשון בכלכלה מאוניברסיטת בר אילן ובתואר שני במינהל ציבורי ומדעי המחשב מאוניברסיטת תל אביב. ברונר מייצג את ישראל כנציג הממשלה ב-ICA מאז 2003 ומשמש כסגן יו"ר הארגון מאז 2010.

במסגרת הכנס נפגשים נציגי ממשלות מרחבי תבל בתחום טכנולוגיות המידע עם מקביליהם. הנציגים מסיירים ברחבי הארץ ובמתקנים טכנולוגיים ממשלתיים בישראל.

דיוני הכנס, המאורגן על ידי משרד התמ"ת בשיתוף משרד האוצר, יעסקו השנה בהבנת הדרכים בהן ממשלות בעולם משתמשות בטכנולוגיה החדשנית ביותר בכדי לשרת את אזרחיהן בדרך הטובה ביותר וכן בעיסוק באחריותן הייחודית של הממשלות להגן על זכויות וביטחון אזרחיהן.

ה- ICA שהוקרם בשנת 1968 הינו ארגון בינלאומי ללא מטרות רווח, בו חברות 26 מדינות, בהן מאירופה, ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, יפן, קוריאה, סינגפור ועוד. הארגון שם לו למטרה לקדם החלפת רעיונות, ידע וניסיון בתחומי הניהול והארגון, כמו גם בתחום השימוש בטכנולוגיית המידע בממשלות בעלות רמת תקשוב מתקדמת. לשם השגת מטרות אלה, מתנהלים כנסים שנתיים וכן מוקמות קבוצות עבודה בין חברי הארגון.