שר האוצר כחלון נפגש עם מקבילו האמריקאי בירושלים

השניים דנו בשיתופי פעולה בין משרדי האוצר בנושא הסנקציות על אירן והמאבק הכלכלי בטרור ודנו בהמשך שיתוף פעולה וההתאמות הנדרשות לטיפול באמנת המס בין המדינות


11:49 ,29.10.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

שר האוצר משה כחלון נפגש אתמול (ב׳) עם מקבילו האמריקאי מזכיר האוצר סטיבן מנוצ׳ין בלשכת שר האוצר בירושלים. תחילה ערכו השניים פגישה בארבע עיניים, ולאחר מכן התקיימה ישיבת צוות משותפת עם סגן שר האוצר איציק כהן, מנכ״ל משרד האוצר שי באב״ד ושגריר ישראל בארה״ב רון דרמר מול צוות מזכיר האוצר מנוצ׳ין. בישיבה דנו בשיתופי פעולה בין משרדי האוצר בנושא הסנקציות על אירן והמאבק הכלכלי בטרור ודנו בהמשך שיתוף פעולה וההתאמות הנדרשות לטיפול באמנת המס בין המדינות. 

 

שר האוצר משה כחלון בפתח הפגישה: ״זו הפגישה השמינית ביננו והביקור הרביעי שלך בארץ, מה שמראה על המחויבות שלך ושל הממשל כולו למדינת ישראל. פגישה זו היא המשך של מערכת היחסים המיוחדת בין המדינות ובין משרדי האוצר שלנו, הבנויה על אמון, שיתוף פעולה ואינטרסים משותפים.

 

בנימה אישית ברצוני להודות לך, המזכיר מנוחין, על תמיכתך בישראל, על הצלחתך בלחימה בטרור באמצעות צעדים כלכליים ועל מאמציך להביא שלום ויציבות לאזור. העבודה איתך ועם הממשל כולו פורה ומשרתת את טובת אזרחי ישראל ואזרחי ארה“ב״.