דואר ישראל: שירותי בנק הדואר והשירותים הפיננסיים יושבתו בשישי הקרוב

זאת בשל שדרוג שירותי בנק הדואר והעברת מערך המחשוב שלו ביום שישי הקרוב. ביום זה, שאינו ״יום עסקים״ בנקאי, לא יתאפשר ביצוע פעולות בנקאיות וכספיות


11:21 ,21.02.2021 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת דואר ישראל מודיעה כי בעקבות שדרוג שירותי בנק הדואר והעברת מערך המחשוב שלו, ביום שישי הקרוב, 26.2.2021, לא יינתנו באופן חד פעמי ביום זה שירותי בנק הדואר ושירותים פיננסיים בכל סניפי החברה, וכן במוקד בנק הדואר ובערוצי הדיגיטל של החברה. הסניפים, מרכזי מסירת החבילות, מוקד 171, אתר חברת הדואר, האפליקציה בנייד והצ׳ט יפעלו כסדרם ביום שישי ה- 26.2, לביצוע פעולות שאינן פיננסיות.

 

בתאריך זה, חג הפורים (שאינו ״יום עסקים״ בנקאי), לא יתאפשר ביצוע פעולות בנקאיות וכספיות בהן: רכישת מט״ח, רכישת והטענת כרטיסים נטענים, ביצוע פעולות בחשבונות בנק הדואר, משיכת כסף בכספומטים של בנק הדואר, ביצוע העברות כספים בארץ ולחו״ל, העברת בעלות רכב, הנפקת רישיון נהיגה, הטענת רב קו בסניפים ועוד.

 

ניתן יהיה לבצע בסניפים תשלום חשבונות רגילים כדוגמת חשבונות חשמל, מיסים, תשלומי עיריה וכו׳, וכן לקבל ולשלוח חבילות, לעקוב אחר חבילות, להזמין תור מראש לסניף, להזמין שליח ועוד.

 

מדואר ישראל נמסר עוד כי עם סיום שדרוג והעברת מערך המחשוב של בנק הדואר, ישובו כל שירותי בנק הדואר לסדרם, לא יאוחר ממוצאי שבת. כל שירותי בנק הדואר בסניפים ישובו לפעול כסדרם ביום א׳ 28.2.2021.