חברת ביטוח האשראי Coface משיקה אתר אינטרנט בעברית

כרמינה מנדולה, מנכ"ל Coface ישראל: בהקמת האתר שמנו דגש על פרסומים וסקירות מיוחדים ליצואנים ישראלים ומתן מידע על המדינות המרכזיות בהן הם פועלים


12:16 ,26.09.2016 מאת: מערכת פורט2פורט

חברת ביטוח האשראי COFACE ישראל משיקה בימים אלה אתר חדש בשפה העברית. האתר נועד להעניק למבוטחים, ללקוחות בשוק המקומי וליצואנים את מלוא המידע אודות ביטוח האשראי שמציעה החברה.

 

דגש מיוחד באתר בעברית ניתן למידע כללי והתרעות יעודיות עבור היצואנים הישראלים. בנוסף למידע כללי אודות החברה ואודות היתרונות שהיא מציעה למבוטחיה,  האתר כולל מידע רב וסקירות מקיפות בנוגע לסיכוני אשראי ליצואנים ישראלים למדינות היעד המרכזיות. לדברי כרמינה מנדולה, מנכ"ל Coface  ישראל,  באתר החדש שמנו דגש על מתן מידע שימושי ללקוח בשוק המקומי וליצואנים הישראלים: "הפרסומים והסקירות באתר החדש  שלנו מאפשרים ליצואנים גישה אל המידע העדכני ביותר  על השווקים והמדינות בהן הם  פועלים, מסייע להם לגבש אסטרטגיות פעולה נכונות ואף למקסם את ההחלטות המסחריות שלהם".

 

קבוצת Coface נחשבת למובילה בינלאומית בתחום ביטוחי האשראי, כבר מעל 70 שנה. פוליסת ביטוח האשראי של החברה מגינה על חברות ועסקים  כנגד הפסדים פוטנציאליים הנובעים מאי תשלום של לקוחותיהם ברחבי העולם. במקרה של אי תשלום על ידי לקוח Coface תפצה את מבוטחיה, ובכך תמזער את ההפסד הנגרם. בנוסף, לאחר שסכום החוב נקבע, צוות המומחים של Coface מיישם טכניקות מוכחות למיקסום תהליך הגבייה. הקבוצה פועלת בקרבה ללקוחותיה ולה כ-100 סניפים וחברות-בת ברחבי העולם, כולל בישראל. הקבוצה מעסיקה כ-4,578 עובדים ברחבי העולם במטרה לאבטח את מכירות האשראי של מעל 40,000 לקוחות, בלמעלה מ-200 מדינות ברחבי העולם.