לשכת המסחר חיפה: שביעות רצון ממינויי השרים החדשים

דוד קסטל: מונו אנשים שגילו הבנה לבעיות המעסיקות את העסקים בצפון. שר הכלכלה אלי כהן מבין את הסוגיות העומדות בפני הצפון, השר איוב קרא מכיר את הצרכים המיוחדים של הצפון


13:08 ,23.01.2017 מאת: מערכת פורט2פורט

דוד קסטל, נשיא לשכת המסחר חיפה והצפון בירך את מינויים החדש של אלי כהן לשר הכלכלה והתעשייהו, ואת מינוי של איוב קרא לשר בממשלה.

 

שר הכלכלה והתעשייה החדש, ח"כ אלי כהן, הבטיח כי יבקר בקרוב בלשכת המסחר והתעשייה חיפה והצפון. השר כבר ביקר בעבר בלשכה כחבר כנסת.

 

הבנתו לסוגיות שהעלה בפניו דוד קסטל, נשיא לשכת המסחר חיפה והצפון, הביאו את נשיא לשכת המסחר לברך אותו עם מינויו: "למדנו להכיר את היסודיות, ההבנה והעמקה שלך בנושאי כלכלה ויכולתך לבדוק את הפרטים ולראות בכל אלה את התמונה הרחבה. פעילותך בכנסת והרפורמות שהובלת בנחישות מוכיחות לנו שכלכלת ישראל תימצא בידיים הטובות ביותר. צפון הארץ זכה להרבה מאד החלטות והבטחות – ולמעט מאד ביצוע. אנו רואים בך שר שיוכל לממש את ההחלטות ולהביא לכך שהצפון לא ייחשב לפריפריה אלא למרכז תוסס של עשייה כלכלית".

 

במגזר העסקי הביעו שביעות רצון רבה גם ממינויו של ח"כ איוב קרא לשר בממשלה. גם השר קרא ביקר באוקטובר האחרון כחבר כנסת בלשכת המסחר  והתעשייה חיפה והצפון. "חשוב כי שר צפוני נוסף יכהן בממשלה. שר אשר מכיר את הצרכים המיוחדים של הצפון ויהיה לפה לצורך קידומו של המגזר העסקי", הדגיש דוד קסטל.