נשיא KLA Tencor: הדבר הבא שיניע את תעשיית המוליכים-למחצה הוא הדאטה

אורי תדמור, נשיא KLA Tencor בישראל חשף כי ״אנחנו נמצאים בנטפליקס, באמזון, במכונית האוטונומית, בסמארטפון שלכם, ובלי הטכנולוגיה שלנו בלתי אפשרי לייצר את הצ׳יפים שנמצאים בלב המוצרים והשירותים האלה״


13:27 ,02.01.2019 מאת: מערכת פורט2פורט

אורי תדמור, נשיא החברה בארץ, הירצה לאחרונה בפני בכירים במשק הישראלי בנושא פיתוח מכונות לבדיקות בענף המוליכים-למחצה תוך שהוא מדמה את המכונה לעיר חכמה. ״הדבר הבא שיניע את תעשיית המוליכים-למחצה הוא הדאטה״, אמר תדמור. ״כבר היום, מדי יום, האינטרנט מייצר 2.5 מיליון טרה בייט ליום  ובשנת 2020 כל אדם בעולם ייצר בממוצע 1.7 מגה בייט לשנייה. כדי לעמוד בקצב ובקיבולת של הדאטה יש צורך בתעשיית מוליכים למחצה חזקה, וכדי שזו תצמח ותתחזק - יש צורך במכונות של KLA״.

 

תדמור הוסיף כי ״אנחנו נמצאים בנטפליקס, באמזון, במכונית האוטונומית, בסמארטפון שלכם, ובלי הטכנולוגיה שלנו בלתי אפשרי לייצר את הצ׳יפים שנמצאים בלב המוצרים והשירותים האלה״.

 

לקראת סיום דבריו חשף תדמור כי לחברת האם האמריקאית אינטרס להשאיר את העבודה בארץ. ״יש לנו בארץ אנשים מצוינים וספקים איכותיים שעובדים איתנו צמוד. היתרון בא ליד ביטוי ביכולת לספוג שינויים באופן גמיש וטבעי, מבלי לפגוע בסטנדרטים הגבוהים של העבודה, כפי שקרה למשל לאחרונה כאשר נדרשנו לשישה שינויים רצופים על גבי אותו מקטע מערכת, וכל המעורבים בדבר יישמו את השינויים במהירות, וללא כל מורת רוח״.

 

בתום המצגת של תדמור הוזמנו המשתתפים לסיור ב״חדר הנקי״, ולבשו לשם כך סרבל, ערדליים, כפפות וברדס.