עו"ד יהל בן-נר מונתה לסמנכ"ל כלכלה ורגולציה בהתאחדות התעשיינים

עו"ד בן-נר, לשעבר מנהלת אגף רגולציה וקשרי מפעילים בחברת פרטנר, תחליף בתפקיד את רובי גינל


00:00 ,07.08.2013 מאת: מערכת פורט2פורט

עו"ד יהל בן-נר, מונתה לסמנכ"ל הכלכלה והרגולציה של התאחדות התעשיינים. עו"ד בן-נר תחליף בתפקיד את רובי גינל, שעוזב לאחר כהונה ארוכת שנים כמנהל האגף.

האגף מרכז את הפעילות הכלכלית והרגולטורית בהתאחדות התעשיינים ועוזר בגיבוש העמדות של הארגון, הן בתחומי המאקרו והן בתחומי המיקרו, כפי שמוצגות על ידי ההתאחדות בפני הרשויות השונות של מדינת ישראל.

בן-נר הנה בעלת תואר ראשון במשפטים ובעלת תארים ראשון ושני במינהל עסקים מהמכללה למינהל בראשון לציון.

בן-נר החלה את הקריירה המקצועית שלה בשנת 2004, ככלכלנית בחטיבת השיווק של חברת הסלולר פרטנר. בשנת 2007 עברה לנהל את מחלקת הרגולציה בחברה וב- 2010 קודמה לתפקיד מנהלת אגף רגולציה וקשרי מפעילים. במסגרת

זו, היתה בן-נר מעורבת בייצוג החברה בפני רשויות המדינה ברפורמות שונות בתחום הסלולר, כגון הורדת תעריפי קישור גומלין וקידום רפורמות צרכניות. כמו כן, היא ייצגה את חברת פרטנר בדיונים בכנסת בנושאי רגולציה.

לרגל כניסתה לתפקיד מסרה בן-נר: "אני מודה על כך שניתנה לי הזכות להשתלב בארגון חזק ומוביל בכלכלה הישראלית כהתאחדות התעשיינים. סמנכ"לית אגף הכלכלה והרגולציה, הינו תפקיד מרתק ומעניין, שטומן בחובו אתגרים רבים. אני מקווה כי במהלך כהונתי אזכה לקדם את התעשייה בישראל ולהוביל אותה לעבר הצלחה וצמיחה".